فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی و آشپزخانه سینباد
  • فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی و آشپزخانه سینباد

تضمین بهترین قیمت

فروشگاه سینباد تخصصی ترین و کاملترین فروشگاه لوازم خانگی و آشپزخانه در ایران است که توجه بسیاری به نیاز مشتری داشته و مجموعه ای کامل از لوازم آشپزخانه، سرو و پذیرایی، لوازم خانگی برقی و ... را به همراه قیمت مناسب و کیفیت مطلوب ارائه داده است.
ما در فروشگاه سینباد به شما اطمینان می دهیم که محصولات این مجموعه همه با برندهای معتبر، گارانتی اصل و پایین ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه های فیزیکی و اینترنتی در سطح کشور می باشد. ما در فروشگاه سینباد یک فرصت استثنایی به شما داده ایم که اگر فردی محصولی را خریداری کرد و متوجه شد که فروشگاهی دیگر همان محصول را با شرایطی یکسان و قیمت پایین ترعرضه می کند، می تواند درخواستی مبنی بر "تضمین بهترین قیمت" را برای ما ارسال نماید و در صورت تایید شدن توسط کارشناسان سینباد، اختلاف قیمت محصول مورد نظر را به صورت کامل دریافت نماید.

البته درخواست تضمین بهترین قیمت شامل موارد زیر می باشد:

  • محصول مورد بررسی در دو فروشگاه، باید از نظر ویژگی هایی همچون: برند، مدل، رنگ، قابلیت ها و خصوصیات یکسان باشند.
  • تمامی کالاهای ارائه شده در سینباد اصل می باشند، و درصورتی که مشتری درخواست کالای غیراصل را بیان کند درخواست وی مورد بررسی قرار نمی گیرد، توجه نمایید محصولی که در فروشگاهی دیگر با قیمت پایین تر عرضه می شود کالای اصل است یا خیر.
  • کالای مورد نظر باید دارای خدمات پس از فروش و گارانتی یکسان باشد، زیرا نوع گارانتی های مختلف بر قیمت محصول تاثیرگذار است.
  • فاکتور محصولات سینباد همگی رسمی، دارای کداقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده می باشند، فاکتور فروشگاهی هم که مورد مقایسه قرار می گیرد باید دارای شرایط ذکر شده در بالا باشد.
  • معیار مقایسه ی ما فروشگاه هایی است که دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت هستند و اختلاف قیمت هایی که مربوط به فروشگاه های غیر معتبر باشد مورد بررسی قرار نمی گیرد.
  • فروشگاه سینباد همه ی محصولات را با لوازم جانبی و قطعاتی که داخل جعبه ی آنها وجود دارد بدون کم و کاست تحویل مشتری می دهد، پس محصولات سایر فروشگاه ها هم که معیار مقایسه قرار می گیرند باید دارای لوازم جانبی و قطعات اصلی باشند.
  • در صورتی که مشتری محصولی را از فروشگاه سینباد در جشنواره های فروش یا تخفیفات ویژه ی مناسبتی خریداری کند، یا اگر فروشگاهی مواردی همچون هزینه ی مالیات بر ارزش افزوده یا قیمت اولیه اعلام شده را تغییر دهد، در هر دو صورت فوق ملاک مقایسه ی قیمت سینباد مبلغ تمام شده و نهایی است که مشتری پرداخت می کند.

پس با توجه به شرایط تضمین بهترین قیمت شما می توانید مدارک خود را به همراه کد سفارش به آدرس ایمیل [email protected]  ارسال نمایید و در بخش subject عنوان "تضیمن بهترین قیمت" را ذکر کنید. پیش فاکتور فروشگاه مورد مقایسه را که باید دارای نام فروشگاه، اطلاعات تماس، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول به طور کامل و آدرس و مهر فروشگاه باشد را به صورت فایل اسکن شده یا عکس به ایمیل خود پیوست  (attach)کنید.
**  اگر مرجع مقایسه فروشگاه های اینترنتی باشند، کافیست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه محصول مورد نظر به آدرس ایمیل ذکر شده، ارسال گردد.

پس از صدور فاکتور سفارش، مشتری 48 ساعت فرصت دارد که درخواست خود مبنی بر "تضمین بهترین قیمت" را ارسال نماید.
درخواست مشتری تا حداکثر 3 روز کاری مورد بررسی قرار می گیرد و پس از استعلام و مقایسه محصول دو فروشگاه و تایید قیمت پایین تر، مبلغی که اضافه پرداخت شده به حساب مشتری واریز می گردد.

در صورتیکه در این زمینه هر گونه سوالی برای شما مطرح شد با خدمات پس از فروش سینباد شماره تلفن  021550836135 تماس حاصل نمایید.

فروشگاه لوازم خانگی و آشپزخانه سینباد در تمام شرایط، رفاه و رضایت مشتری را مورد توجه قرار داده، ولی اطلاع داشته باشید که در صورت سواستفاده و تخلف از شرایط "تضمین بهترین قیمت" سینباد می تواند طرح را متوقف و یا شرایط را تغییر دهد.