فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی و آشپزخانه سینباد
  • فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی و آشپزخانه سینباد

ضمانت اصل بودن کالا

ضمانت اصل بودن کالا

تخصصی بودن در کنار اصل بودن محصولات

فروشگاه لوازم خانگی سینباد تمام سعی خود را کرده تا محصولات با کیفیت و اصل را به مشتریان خود در سراسر کشور تحویل دهد. شرایطی که برای خرید عمده محصولات صورت می گیرد دارای مراحل کارشناسی شده توسط مسولان خرید سینباد می باشد که شامل داشتن مجوزهای ورود محصول و کیفیت تضمین شده شرکت های مربوطه می باشد. مسئولان خرید با دقت و صرف وقت ابتدا از اصل بودن محصولات مطمئن شده و سپس آنها را وارد فروشگاه لوازم خانگی سینباد می کنند و پس از آن برای تحویل به شما  مشتریان عزیز آماده می گردند. تمامی محصولات دارای هولوگرام و برچسب معتبر می باشند.

گارانتی تمامی محصولات

نمایندگان شرکت های تولید کننده محصولات لوازم خانگی باید محصولات خود را تضمین کیفیت کرده و برای آنها خدمات پس از فروش و گارانتی تعیین کنند تا دراداره صنعت، معدن و تجارت به تایید نهایی برسند. فروشگاه لوازم خانگی سینباد لیست شرکت های معتبر و تضمین کننده گارانتی را براساس سابقه آن ها فراهم کرده و محصولاتی که دارای گارانتی نامعتبر می باشد را به هیچ عنوان تهیه نمی کند. شما می توانید با خیال آسوده محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید. سینباد شرایط بازگشت محصول را تا 7 روز بعد از تحویل، در صورت استفاده نکردن کالا، فراهم کرده است اما بعد از استفاده کالا و در صورت وجود ایراد در محصول، خریدار باید با شرکت های معرفی شده گارانتی تماس گرفته و از آنها کمک بخواهد و سینباد هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد، زیرا تمام تلاش خود را برای شناسایی محصولات دارای گارانتی معتبر انجام داده است.

مشتریان محترم فروشگاه لوازم خانگی سینباد باید بدانند که تا مرحله تحویل محصولات اصل و با کیفیت و دارای گارانتی به دست شما عزیزان مراحل کارشناسی شده بسیاری توسط تیم تخصصی سینباد صورت گرفته است. دلیل تمامی این مراحل، رضایت و اعتماد شما می باشد.