فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی و آشپزخانه سینباد
  • فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی و آشپزخانه سینباد

7 روز ضمانت بازگشت کالا

فروشگاه لوازم خانگی وآشپزخانه سینباد در راستای آسودگی خاطر شما مشتریان محترم تلاش های فراوانی را داشته است که یکی از آن موارد خدمات پس از فروش است که در صورت دیدن اشکالاتی در کالای خریداری شده می توانید آن را برگردانید .

در ادامه به بررسی دقیق این امر می پردازیم تا هیچگونه شبه ای برای شما مشتریان محترم باقی نماند.

در ابتدا باید گفت که هنگام تحویل کالا ، کالای مورد نظر توسط پیک فروشگاه سینباد باز شده تا از صحت فیزیکی کالا مطمئن شوید که در غیر اینصورت اگر کالای مورد نظر شما با کالای دریافت شده مطابقت نداشته باشد و یا از نظر فیزیکی اشکالاتی را دارا باشد ، در همان لحظه کالا بازگردانده می شود.

نکته * کالاهایی که نیاز به نصب دارند مانند تلویزیون، یخچال، ماشین ظرفشویی وغیره باید توسط  نصاب انجام شود و تنها در این صورت است که کالای مورد نظر شما مشمول گارانتی و خدمات پس ازفروش می شود .

7 روز ضمانت بازگشت کالا :

اگر کالایی را که خریداری کرده اید در آن متوجه مشکل فنی ای شدید میتوانید تا هفت روز پس از هماهنگی با کارشناسان فروشگاه سینباد کالا را همراه با کارتون و بسته بندی آن بازگردانید.

این امر شامل مواردی مانند خط وخش، شکستگی و استفاده های اشتباه و نادرست از کالای خریداری شده نمی شود.

اگر مشخصات دقیق کالا با مشخصات ذکر شده در سایت فروشگاه سینباد مغایرت داشته باشد تا 24 ساعت می توانید اطلاع دهید و کالا را برگردانید

همچنین اگر در هنگام حمل نقل دچار شکستگی، شده باشد با اطلاع به سینباد میتوانید آن را پس از 24 ساعت برگردانید.

کالای خریداری شده با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد نیز مشمول بازگشت کالا پس از 24 ساعت می باشد که در این امر نباید کالای مورد نظراز بسته بندی باز شود .

مشتری محترم اگر از خرید خود منصرف شده باشد می تواند آن را به سینباد برگرداند که برای این امر مواردی مانند باز نکردن محصول از بسته بندی و پلمپ ها را باید توجه داشت. این امر تا هفت روز امکان پذیر است.

اگر سفارش داده شده پس از زمان مشخص شده برای شما ارسال نشده باشد با پشتیبانان سینباد تماس حاصل فرمایید و متذکرشوید که در این صورت داشتن شماره ی پیگیری از جانب مشتری عزیز الزامی است.

همانطور که گفته شد در همه ی موارد در بخش بازگرداندن کالا ،اطلاع رسانی به سایت سینباد مستلزم است که این امر را با شماره ی تماس 021550836135  و آدرس ایمیل [email protected] امکان پذیر می باشد.

پس از اطلاع رسانی نوبت به نحوه ی ارسال کالا است که در این مورد حفظ بسته بندی صحیح کالا و نوع مشکل آن در پشت فاکتور نوشته شود تا به طور دقیق بررسی شود.

نکته ی آخر اینکه بسته بندی برای بازگشت باید بدون هیچگونه تغییری مانند نوشتن آدرس یا پاره شدن و نظایر آن را نباید داشته باشد.