راهنمای خرید آبمیوه گیری

635اگر تمایل دارید که در منزل انواع آبمیوه را بصورت کاملا بهداشتی و طبیعی تهیه نمایید استفاده از آبمیوه گیری و آب مرکبات گیری اجتناب ناپذیر است.آبمیوه گیری بعنوان یکی از لوازم پرکاربرد آشپزخانه محسوب می شود، در هنگام خرید آبمیوه گیری به نکات زیر توجه نمایید:


1- چند سرعته بودن: این قابلیت امکان آبگیری از انواع میوه ها را فراهم می کند.بطوری که برای میوه های نرم از سرعت پایین و برای میوه های سخت از سرعت بالا استفاده می شود.
2- دهانه ورودی بزرگ: با انتخاب آبمیوه گیری با دهانه بزرگ،دیگر نیاز به خرد کردن میوه ها نمی باشد و می توان میوه های درشت را نیز وارد دستگاه نمود.
3- مخزن تفاله: امکان جمع آوری تفاله میوه ها را فراهم می کند و سعی کنید دستگاهی را خریداری نمایید که حجم مخزن آن بالا باشد.
4- جنس بدنه: جنس بدنه آبمیوه گیری ها بصورت استیل ،پلاستیک و یا ترکیبی از استیل و پلاستیک در بازار موجود است با توجه به نیاز و سلیقه اقدام به خرید نمایید.
5- جنس تیغه : جنس تیغه اغلب آبمیوه گیری های امروزی استیل ضد زنگ است.
6- جنس پارچ: جنس پارچ دستگاه شیشه یا پلاستیک می باشد که برخی از مدل ها بصورت مدرج می باشند، شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه یکی از مدل ها را خریداری نمایید.
امروزه خرید آنلاین از فروشگاه های لوازم خانگی گسترش یافته است.در فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی شما می توانید انواع محصولات از برندهای معتبر لوازم خانگی را مشاهده نمایید و آنها را با یکدیگر از لحاظ قابلیت ها و ویژگی ها مقایسه نمایید و با اطلاعات کامل محصول را خریداری نمایید.