راهنمای خرید غذاساز مناسب

273از نظر کاربرد، مخلوط‌ کن‌ها تنها دارای یک تیغه بوده که به منظور خرد و یا پوره کردن مواد غذایی به شکل مخلوطی نرم و آبدار به کار گرفته می‌شوند، درحالی‌که غذاسازها قادر به خرد کردن و برش دادن مواد غذایی بدون له کردن آن‌ها بوده و در کل عملکرد‌هایی نظیر ریز کردن، رنده کردن، برش دادن، مخلوط کردن و پوره کردن را دارا می‌باشند.

مهمترین نکته در هنگام خرید یک غذاساز، انتخاب دستگاهی متناسب با نیازهای شما و همچنین فضای موجود جهت نگهداری آن می‌باشد.

ویژگی‌ها و مشخصات مهم غذاسازها:

قبل از اقدام به خرید یک غذاساز، عملکردهای مورد نیاز خود را در نظر گرفته تا در انتخاب یک دستگاه مناسب چه از نظر اندازه و چه از نظر قیمت به شما کمک کند. عملیات‌های متداول در دستگاه‌های غذاساز شامل:

حلقه کن، رنده، خردکن، مخلوط کن، خامه زن و خمیرزن.

قدرت موتور دستگاه

ظرفیت پارچ

تعداد سرعت موتور

قفل ایمنی به منظور غیر فعال کردن علکرد دستگاه در صورت عدم جاگذاری صحیح پارچ

محفظه نگهداری لوازم جانبی: یکی از مواردی که معمولا هنگام خرید غذاساز در نظر گرفته نمی‌شود وجود محلی ویژه جهت نگهداری لوازم جانبی دستگاه شامل تیغه‌ها و لوازم و همچنین سیم برق می‌باشد. 

قابلیت جدا شدن و شستشوی قطعات به صورت جداگانه و قابل شستشو بودن برخی قطعات و لوازم در ماشین ظرفشویی از ویژگیهای مهم دستگاههای غذاساز می باشد.

 

فروشگاه آنلاین لوازم خانگی سندباد با در نظر گرفتن خواسته ها و نیازهای شما عزیزان مجموعه ای از غذاسازهای کاربردی و چند منظوره برای استفاده شما مشتریان گرامی فراهم نموده است.