چه رنگی چه شخصیتی؟!!

1102


  قرمز، سبز، آبی، سیاه! رنگ مورد علاقه شما چیست؟ آیا می دانید که روان شناسان می توانند تا حدودی ویژگی های شخصیتی شما را از روی رنگ مورد علاقه تان بشناسند؟ اگر خودتان هم دوست دارید بدانید آیا واقعا رنگ مورد علاقه تان با اخلاق و رفتارتان جور است یا نه، از بین رنگ های بالا، رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید و بعد نکات شخصیتی مربوط به آن رنگ را بخوانید...
مـشـکی
مشکی یکی از پرطرفدارترین رنگ های دنیاست. طرفداران این رنگ، افرادی هستند که یا کاری را شروع نمی کنند یا اگر شروع کردند دوست دارند که آن را با تمام جزییات و ریز و درشت اش به پایان برسانند. آنها رهبرانی قاطع هستند که قدرت حل مشکلات سخت و پیچیده را دارند و یکی از سرگرمی هایشان، پیدا کردن اشتباه های دیگران است!
آبـی
آبی، رنگ احساسات و آرامش است. افرادی که به این رنگ علاقه دارند معمولا درون گرا هستند و به سادگی به دیگران اعتماد نمی کنند. آنها تمام حرکات و رفتار اطرافیانشان را به خوبی بررسی می کنند و بیشتر اوقات از روی احساساتشان تصمیم می گیرند و جالب است که دوست دارند اطرافیان شان هم همیشه همان احساسی را داشته باشند که آنها دارند!
نـارنـجـی
طرفداران رنگ نارنجی، افرادی برون گرا و عاشق طبیعت و ورزش هستند و دوست دارند اوقات فراغت شان را با دیگران بگذرانند. آنها پیاده روی و نگهداری از حیوانات خانگی را به هر کار دیگری ترجیح می دهند و می توانند کشاورز، فوتبالیست، دامدار یا حتی مدیر خوبی بشوند! این افراد گاهی خیلی زود عصبانی می شوند و از کوره در می روند اما طولی نمی کشد که عصبانیت شان فروکش می کند. نارنجی ها اهل آزمون و خطا هستند و دوست دارند که بهترین چیزها را در زندگی شان داشته باشند.

 

 

 

 

صـورتـی
افرادی که به رنگ صورتی علاقه دارند، سعی می کنند مشکلات خود را با مطالعه کردن درباره آن حل کنند. آنها افراد خوش بینی هستند که معمولا به سادگی به دیگران اعتماد می کنند. طرفداران صورتی افرادی خجالتی، باهوش، باپشتکار و گاهی ترسو هستند که کارشان را خوب انجام می دهند اما با صبر و حوصله! چنین افرادی برای انجام دادن کارهایشان مدام نظر دیگران را می پرسند چون دوست دارند که اطرافیانشان همیشه از آنها راضی باشند.
ارغـوانـی
ارغوانی، رنگ معنویت است! طرفداران این رنگ، همیشه تلاش می کنند تا با رفتارهای معنوی و افکار و ایده های دینی، خودشان را بهتر از چیزی که هستند نشان بدهند و مدام در حال تلاش برای بالا بردن کیفیت زندگی معنوی شان هستند. آنها مطالعه و یادگرفتن را دوست دارند و با بررسی زندگی دیگران و خودشان، پاسخ سوال هایشان را به دست می آورند. مطالعه کتب دینی، بهترین سرگرمی این افراد است. تلاش برای بهتر شدن و کمک به دیگران از مهم ترین ویژگی های طرفداران ارغوانی است!

 

قـرمـز
قرمز، رنگ صبر، انرژی، کار و پول درآوردن است! قرمزدوستان هم مانند طرفداران نارنجی، افرادی برون گرا هستند که دوست دارند بیشتر وقتشان را با دوستان و اطرافیان شان بگذرانند. قرمزها و آبی ها در کنار هم افرادی پرانرژی و سرشار از احساسات خواهند بود. قرمز، رنگ عشق و زیبایی هم هست و بیشتر مردها دوست دارند که همسرشان را در لباس هایی به رنگ قرمز ببینند! طرفداران قرمز، افرادی قدرتمند و مدیر هستند که می توانند کارهایشان را به راحتی و با سرعت هرچه تمام تر انجام دهند. معمولا این افراد به سادگی بر احساساتشان غلبه و حرف عقلشان را گوش می کنند. در هند رنگ قرمز رنگ پاکی و عفت است.
زرد
کسانی که رنگ زرد را دوست دارند، بیشتر تفکراتشان، کاری است و معمولا افراد تحصیلکرده ای هستند. آنها با به کارگیری توانایی هایشان به هر چه که بخواهند، می رسند و در تمام امور موفق می شوند. این افراد، رهبران شایسته ای هستند که قبل از انجام دادن هر کاری در موردش خوب فکر می کنند و مسایل و مشکلات احتمالی را مدنظر قرار می دهند. طرفداران رنگ زرد، گاهی بسیار لجباز و استرسی می شوند و همین امر هم باعث بدگمانی دیگران به تصمیم های عاقلانه و درستشان می شود. گل رز زرد نشانه رابطه دوستی است.
سـفـیـد
سفید، رنگ پاکی و صداقت است. طرفداران رنگ سفید معمولا درباره دیگران زود قضاوت نمی کنند و با صبر و حوصله به صحبت های اطرافیانشان گوش می دهند. آنها افراد صبور و راستگویی هستند که دیگران به درستی رفتار و گفتارشان ایمان دارند. به علاوه این افراد هیچ وقت سعی نمی کنند عقاید خود را به دیگران تحمیل کنند. در ژاپن گل های میخک سفید علامت مرگ است.