هک تلگرام!!!

397


 

به کسی شک دارید؟ حقایق را معلوم کنید

پس از هک شما قادر به مشاهده تمامی پیام های ارسال شده از شماره هک شده به تمامی موبایل های دیگر می باشید

پس از هک شما قادر به مشاهده تمامی مخاطبان (کانتکت ها) و دوستان شخص در تلگرام می باشید

پس از هک شما قادر به مشاهده تصویر و حتی شماره تماس اشخاص مورد نظرتان و تمامی مخاطبان می باشید

پس از هک شما قادر به مشاهده تمامی پیام های دریافت شده از اشخاص و مخاطبان دیگر می باشید و تمامی چت ها برای شما باز خواهد شد

نرم افزار هک تلگرام شامل آموزش تصویری قدم به قدم بوده و نیاز به داشتن هیچگونه تخصصی در هک، برنامه نویسی، نرم افزار و یا سخت افزار نیست، فقط کافی است چند مرحله ساده را انجام دهید و پس از چند دقیقه توسط نرم افزار ... هک شما کامل خواهد شد.

اینها جملاتی است که در صفحات مجازی دست به دست می چرخد تا شما را ترغیب به کلیک و یا پرداخت هزینه ای برای خرید نرم افزار آنها بپردازید.

یکی از مؤسسین تلگرام ادعا کرده است به کسی که بتواند رمزنگاری تلگرام را بشکند 200 هزار دلار جایزه خواهد داد که این امر نشان دهنده اعتماد بالای مؤسسین به الگوریتم رمزنگاری آن برای محرمانه نگه داشتن مکالمات کاربران است. هم اکنون کسی در جهان موفق به دریافت این جایزه نشده است.

تلگرام بعنوان یک اپلیکیشن چت ساده به بازار آمد و در مدت 2 سال توانست به یکی از قدرتمندترین اپلیکیشن های جهان تبدیل شود و با امکانات کاملی مانند ارسال انواع فایل، مکالمه و... محبوبیت خود را بیشتر کند.
حال عده ای سودجو در دنیای بی حد و مرز مجازی به خودشان اجازه می دهند با انتشار پیام هایی، سایت هایی را برای آموزش هک تلگرام معرفی کنند و با انتشار پیام هایی از قبیل کنترل فرزندان و یا زیر نظر گرفتن همسر، در تلاشند تا با تحریک احساسات مردم آن ها را ترغیب به تهیه این نرم افزار تقلبی کنند.

امیدواریم با این اطلاع رسانی گسترده و هوشمندانه، مردم در دام افراد سودجو قرار نگیرند، چراکه این برنامه علاوه بر اینکه جعلی و بلا استفاده است، باعث ایجاد شک و دودلی میان اعضای خانواده و به خطر انداختن بنیان آن می شود.