فوت و فن خرید لوازم خانگی از بازار

404


 

یکی از سخت ترین و زمان بر ترین کارها خرید لوازم خانگی از بین دنیایی از برندها،مدلها،آپشن های مختلف و اصطلاحات عجیب و غریب میباشد .

نظر فعالان بازار در مورد بیشتر مشتریان ایرانی این است که آنها به متراژ فضای مسکونی و یا نیازهای واقعی شان توجه ندارند.مشتریان زیادی علاقه مندند بزرگترین نمایشگرهای تلویزیونی را خریداری کنند و این درحالی است که محل زندگی آنها آپارتمانهایی با متراژهای کوچک است و یا بالعکس مثلا برای خرید ماشین ظرفشویی به تعداد و رفت و آمد در خانواده خود توجه ندارند واینکه برای خانواده های پر جمعیت و پر رفت و آمد ماشین ظرفشویی رومیزی گزینه مناسبی نیست در حالی که مشتری آن گاهی فقط به کم جا بودن آن در آشپزخانه توجه دارد.

یکی دیگر از مواردی که باید در خرید لوازم خانگی توجه داشته باشیم برچسب انرژی لوازم برقی است . برچسب انرژی 7 فلش رنگی است که به ترتیب از سبز تیره تا قرمز تیره را شامل میشود. این فلش ها با حروف لاتین A  (سبز)تا  G(قرمز) ردیف بندی شده است .که به همان ترتیب از A  به G ،نشانگر کمترین تا بیشترین میزان مصرف انرژی میباشد. بنابراین A بهترین نوع از مصرف انرژی را داراست.

دور موتور نکته طلایی خرید ماشین لباسشویی
نکته طلایی برای خرید لباسشویی توجه به میزان دور موتور دستگاه و حجم آن است. تعداد دور موتور ماشین های لباسشویی بین ٦٠٠ تا ١٦٠٠ دور بر دقیقه است. لباسشویی هایی با دور موتور بیشتر قابلیت شست وشو و خشک کردن بهتری دارند. حجم ماشین لباسشویی یعنی چندکیلویی بودن گنجایش آن نیز بسیار مهم است زیرا حجم اضافه باعث مصرف انرژی بیشتر می شود. کاربردی ترین گنجایش لباسشویی بین ٥ تا ٧ کیلوگرم است. یادتان باشد مدلی از لباسشویی را خریداری کنید که شیر ورودی آب گرم داشته باشد زیرا بیشتر انرژی مصرفی ماشین های لباسشویی صرف گرم کردن آب مخزن می شود و شستن لباس با آب گرم باعث نتیجه بهتر در عملکرد شست و شو می شود.

 

 

فروشگاه آنلاین لوازم خانگی سندباد با در نظر گرفتن خواسته ها و نیازهای شما عزیزان مجموعه ای از لوازم خانگی را برای شما فراهم کرده است