برترین برندهای لوازم خانگی

867


صنعت لوازم خانگی به دلیل حضور در هر خانه ای در گوشه و کنار دنیا، سهم بالایی در گردش اقتصادی و مالی در همه کشورهای جهان دارد. حالا اگر برندی در این صنعت شکل بگیرد و پررنگ شود یعنی توانسته اعتماد مصرف کننده را به خود جلب کند و این اعتماد به هیچ وجه اتفاقی نبوده و با کیفیت خوب و عالی و کاربردی بودن آن در مصارف خانگی توانسته خود را در بین مصرف کنندگان خود محبوب کند و در نتیجه برندی جهانی شود.

کارخانه های صاحب برندی که لوازم خانگی تولید می کنند، رقابتی بسیار تنگاتنگ و نفسگیر با هم دارند. نگاهی انداخته ایم به برترین های عرصه لوازم خانگی که معمولا چشم مشتری ها در فروشگاه های لوازم خانگی بیشتر به دنبال وسیله ای می گردد که نام آنها را بر خود داشته باشد.

 

 

بوش
BOSCHشرکت بوش بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی برقی در جهان می باشدکه لوازم خانگی کوچک تا بزرگ را با بالاترین کیفیت و با تکنولوژی های روز دنیا تولید و به بازار عرضه می نماید. شرکت بوش در سال 1886 در شهر اشتوتگارت آلمان تاسیس شد و در حال حاضر دفتر مرکزی این شرکت در شهر گرلینگن در آلمان واقع شده است.

راسل هابز
راسل هابز (Russell Hobbs) شرکتی است انگلیسی که از سال 1952 میلادی در زمینه ی تولید لوازم خانگی چون کتری های برقی، توستر، اتو، غذا ساز، آبمیوه گیری، اسموتی ساز و... فعالیت می کند. این شرکت همواره به عنوان یکی از شناخته شده ترین برند ها در زمینه تولید لوازم خانه مورد توجه بوده است. محصولات راسل هابز نمایانگر نبوغ، تجربه و تلاش مهندسان انگلیسی است و کیفیت بالای طراحی در محصولات آن موج میزند.

 

 

کیچن اید
برند کیچن اید (KitchenAid)یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی کوچک و بزرگ می باشد که محصولات خود را جهت مصارف خانگی و صنعتی به بازار عرضه نموده است. شرکت کیچن اید متعلق به شرکت ویرپول آمریکا می باشد.محصولات کیچن اید در رنگ های متنوع و جذاب و در عین حال دارای عالی ترین کیفیت می باشند و همین امر موجب محبوبیت برند کیچن اید شده است.

 

ترامونتینا(Tramontina) برند برزیلی تولید کننده لوازم خانگی می باشد.محصولات این برند انواع کارد و چاقو ترامونتینا،سرویس های پخت و پز ترامونتینا،قالب های کیک و ... می باشد.

 

 

 

 

کن ریکن
(Kuhn Rikon ) برند سوئیسی تولید کننده لوازم خانگی می باشد. محصولات برند کن ریکن شامل انواع ظروف پخت و پز،ابزارهای آشپزخانه ،زودپز و ... می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

O.M.S
شرکت O.M.S برند ترکیه ای در سال 1976 فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات استیل آشپزخانه آغاز نمود و با هدف ثبات در کیفیت بالا هم اکنون از سطح ترکیه فراتر رفته و به بسیاری از کشورهای جهان صادر میگردد.

 

 

 

باریکو
مدیران و کارکنان شرکت دلکارینو با هدف تولید محصولات زیبا و متنوع، با رویکردی نوین در بازار لوازم آشپزخانه، بهترین محصولات را ارائه میکنند.برند باریکو تولید کننده ظروف نگهداری، لوازم پذیرایی، پیک نیک، لوازم تزئینی، لوازم جانبی آشپزخانه و لوازم تهیه غذا و نوشیدنی میباشد.