گوشی مخصوص بانوان

383


 

با علاقمندی های بانوان در گوشی های موبایل آشنا شوید!
به عنوان اولین سوال ، قبل از خرید یک گوشی موبایل برای خانم ها باید از خود بپرسیم کاربرد گوشی مورد نظر برای یک خانم چه چیز باید باشد تا مورد توجه او قرار گیرد ؟ در گذشته خانم ها تمایل بیشتری به گوشی های ظریف و سبک داشتند که دارای طراحی مناسب و رنگ دلخواه شان باشد. اما امروزه با گسترش گوشی های هوشمند ، علاوه بر موضوعات ذکر شده ، موارد دیگری نیز می تواند در خرید یک گوشی مناسب برای بانوان موثر باشد.

خانم ها معمولا تمایل دارند در جمع های خانوادگی و دوستانه تصاویر را با گوشی موبایل خود ثبت کنند. این موضوع می تواند در خرید شما تاثیر بگذارد و به شما گوشزد کند که گوشی انتخابی باید دارای دوربین سلفی با کیفیتی باشد. 

 

علاوه بر موضوع دوربین توجه کنید که خانم ها از گوشی موبایل خود برای گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود نیز استفاده می کنند. این روزها در مترو ، اتوبوس و حتی در هنگام پیاده روی همه افراد دوست دارند به موسیقی دلخواه خود گوش دهند. بنابراین کیفیت صدای خروجی به هدفون ها و حتی کیفیت اسپیکرهای گوشی موبایل برای بانوان مهم خواهد بود.

به رنگ و ظاهر و تنوع وسایل جانبی گوشی موبایل دقت کنید.
توجه کنید که یک گوشی هر چقدر هم که از لحاظ سخت افزاری قوی باشد اما دارای وسایل جانبی مناسبی در بازار نباشد ، مورد توجه خانم ها نخواهد بود. بسیاری از خانم ها تمایل دارند در هر فصل از سال یک قاب جدید برای گوشی خود بگیرند و یا هندزفری جدید برای گوشی خود امتحان کنند. پس باید وسایل جانبی گوشی مورد نظر در بازار یافت شود.