بهترین ظروف نگهدارنده غذا

1117


 

ظروف گلس لاک (Glasslock) پس از ۴ سال پژوهش در سال ۲۰۰۵ در کره جنوبی تاسیس شد. امروزه گلس لاک اولین برند در کره ی جنوبی و دومین برند در دنیا است.

گلس لاک از مواد سازگار با محیط زیست و بازیافت شدنی ساخته شده است. گلس لاک ها بو و رنگ را به خود جذب نمی کنند. این ظروف در اندازه ها و انواع مختلف طراحی شده اند تا نیازهای متفاوت مصرف کنندگان را برآورده سازند. انواع مختلف گلس لاک را می توان در ماکروفر، فریزر، ماشین ظرفشویی و فر گاز استفاده کرد. این محصولات فاقد BPA و هر گونه مواد مضر هستند و سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) این محصولات را سالم و مناسب برای نگهداری مواد غذایی تشخیص داده است.
گروه دیگر این ظروف با نام Oven Safe شناخته می شوند که قابلیت استفاده در انواع فر و مایکروفر را دارند.

 

 

این ظروف در طرح ها و مدل های متنوع توسط برندهای معتبر تولید کننده لوازم آشپزخانه تولید شده اند. این ظروف دارای جنس پلاستیک و شیشه می باشند. برخی از مدل ها در سایز های متنوع تولید شده اند و می توانید برای کاربردهای مختلف از آنها استفاده نمایید.

جنس بدنه از شیشه نشکن و مقاوم در برابر گرما و سرما، قابل استفاده در مایکروویو، یخچال و فریزر و قابلیت شستشو در ماشین ظرف شویی را دارد. درب قفلی از جنس پلاستیک است و نفوذ ناپذیری ظرف به گونه ای است که هیچ گونه مایعات، هوا و یا حتی بو بین ظرف و محیط تبادل نمی شود. قیمت ظروف گلس لاک مناسب و مقرون به صرفه است.

در هنگام خرید ظروف گلس لاک، دقت کنید که لوگوی آن روی آن حک شده باشد.