بهترین مارک کیک پز

4238


 

در 10 سال گذشته اکثر خانه ها اجاق گازهای فردار داشتند که با معماری و دکوراسیون داخلی امروزی تمام اجاق گازها رومیزی و بدون فر شدند که برای پخت کیک و پیتزا و غذاهایی که با فر درست می شوند باید فر جداگانه خریداری شود. که آن هم فضای مخصوص به خود را می خواهد.
آشپزخانه های امروزی در آپارتمانهای کوچک فضای کمی دارند که معمولا خانمها به همین دلیل از خرید فر و وسایل غیر ضروری که جاگیر باشد خودداری میکنند. ولی در زمانی که می خواهند کیک یا پیتزای خانگی برای خانواده یا دوستان خود درست کنند این خلا را بیشتر حس میکنند.

کمی به گذشته برگردیم زمان مامان بزرگ ها که در آن زمان فر و ماکروفری وجود نداشت به نظر شما برای پخت کیک چه کاری انجام میدادند؟!
کیک پزهای روی گازی داشتند که کاربردشان هم بسیار راحت هستند.
کیک پز برقی امروزه جایگزینی مناسب برای کیک پزهای قدیمی شدند که با ظاهری زیباتر و جنس بهتر در بازار وجود دارند. معمولا جنس داخلی آنها تفلون و بدنه ی آنها آلومینیوم است. مزیتی که آنها نسبت به فر و ماکروفر دارند، سریع گرم شدن و کاربرد آسان آنهاست که می تواند در تصمیم گیری پخت نوع غذا نیز به کدبانوهای خانه کمک کند.

 

 

 

قیمت کیک پز برقی نیز بر مزیت این کیک پز افزوده که بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.


چند نکته هنگام خرید کیک پز برقی بهتر است در نظر گرفته شود، در خرید اینترنتی کیک پز برقی مواردی در قسمت توضیحات گفته شده که از بارزترین مشخصه های آن است:

جنس قابلمه، که بهتر است از نوع تفلون یا آلومینیوم باشد.

جنس پوشش داخلی آن باید نچسب و تفلون باشد تا کیک و مواد به راحتی از آن جدا شود.

ارتفاع و قطر آن نیز برای پخت کیک را در نظر بگیرید.