انواع ساعت تزئینی ایستاده و دیواری

1742


 

امروزه ساعت ها دیگر مانند گذشته فقط برای نشان دادن زمان نیستند و بیشتر به عنوان دکور و تزئین در منازل بکار می روند. از این رو مدل ها و برندهای مختلفی از ساعت تزئینی در فروشگاه های لوازم خانگی به چشم می خورند که بسیار زیبا و چشم نواز اند که می توانند دکوری خاص و متفاوت برای محیط باشند.
انواع ساعت تزئینی ایستاده به شکل ستون های شکیل یا آب نماهای خروشان ساخته می شوند و یا ساعت های دست سازی که از جواهرات و سنگ های قیمتی ساخته شده اند که گذر زمان را برای بیننده ی خود زیباتر و ماندگارتر میکنند.

 

 

قیمت ساعت تزئینی در بازار بسیار متغیر و گیج کننده است. نوع جنس، برند، دست ساز یا ماشینی ساز بودن ساعت ها دلیل این تفاوت قیمت در ساعت های تزئینی شده است.
مجموعه هایی از ساعت تزئینی دست ساز معرق، منبت کاری، تزئین شده با انواع سنگهای قیمتی از گرانترین و باارزش ترین ساعت های تزئینی می باشند.


نکاتی هستند که در موقع خرید ساعت تزئینی ایستاده یا دیواری باید در نظر بگیرید
اگر به صورت خرید اینترنتی ساعت تزئینی خود را انتخاب و خریداری می کنید توجه داشته باشید که اندازه و سایز آن را با محیطی که می خواهید آن ساعت را قرار دهید تطبیق دهید. چون در خرید آنلاین، شما عکس کالای مورد نظر خود را می بینید و ممکن است با آن چیزی که در ذهن خود دارید یکسان نباشد ولی با مطالعه ی توضیحات محصول می توانید کالای خود را انتخاب و خریداری نمائید.