3 نوع ماسک برای پوستهای مختلط

2350ماسک هایی برای پوست های مختلط

بعضی از افراد دارای پوست مختلط هستند و هر 2 نوع پوست خشک و چرب را دارند بدین معنی که پوست چانه پیشانی و بینی چرب و بقیه قسمت های صورت خشک می باشد لذا این افراد از هر 2 ماسک پوست های خشک و چرب که جداگانه ذکر شد برای قسمت های چرب مانند پیشانی بینی و چانه استفاده نمایید و برای پوست های خشک سایر قسمت های صورت خود از ماسک های پوست خشک که طریق ساخت آن ها نیز بیان گردیده است استفاده نمایید اما با این حال ماسک های متعادل نیز وجود دارند که مخصوص پوست های مختلط می باشند.

 

 

 

 

ماسک فندق برای پوست های مختلط:

فندق 20 عدد، توت فرنگی 5عدد ، ماست مقداری.
فندق ها را پوست کنده و کمی بو داده و به خوبی بکوبید و با 5 عدد توت فرنگی و ماست آنقدر بهم بزنید تا به صورت خمیری درآید خمیر مورد نظر را طبق روال ذکر شده استفاده نمایید این ماسک هم جمع کننده و هم مغذی برای پوست های مختلط میباشد.

 

 

 

 

 

ماسک توت فرنگی برای پوست های مختلط:

توت فرنگی 10 عدد ، گل ختمی 30 گرم، شیر 30 میلی لیتر.
توت فرنگی و گل ختمی را در آسیاب برقی ریخته و کاملا خرد کنید سپس با 30 میلی لیتر شیر مخلوط کرده در ظرفی سر بسته به مدت 40 دقیقه بماند و مخلوط را بهم بزنید سپس مخلوط را در ظرف شیشه ای در بسته نگهداری کنید روزانه میتوان 1 تا 2 بار از این ماسک به صورت بمالید.

 

 

 

 

 

 

ماسک گل رز برای پوست های مختلط:

گل رز: يک عدد
گلاب: يک فنجان
ماست طبيعى: يک فنجان
عسل: يک فنجان

گل رز پايه بسيار عالى براى تنظيم ميزان چربى و خشکى پوست در پوست هاى مختلط است.
اول گلبرگ هاى گل رز را خيس کرده سپس گلاب، عسل و ماست را با گلبرگ هاى رز خيس شده، خوب مخلوط کنيد.
مخلوط به دست آمده را به آرامى روى پوست صورت پخش کرده و اجازه دهيد به مدت پنج دقيقه روى پوست بماند. بعد آن را به آرامى با آب شست وشو دهيد. در انتها کرم مرطوب کننده و ضدآفتاب به روى پوست بماليد.

 

فروشگاه آنلاین لوازم خانگی سندباد با در نظر گرفتن خواسته ها و نیازهای شما عزیزان مجموعه ای از لوازم خانگی را برای شما فراهم کرده است