بهترین سرخ کن

676


 

این روزها لوازمی که در آشپزی یا در خانه داری، کمک خانم های خانه دار باشند، از محبوب ترین و پرکاربردترین وسایل مانند ماشین ظرفشویی، لباسشویی تمام اتومات و سرخ کن، زودپز و ...تمامی اینها و وسایلی دیگر از این موارد از بهترین وسایل آشپزخانه بشمار می آیند.

خانم ها علاوه بر کاربردی بودن این وسایل، وسایلی که سلامت و بهداشت خانواده را تضمین کنند را ارجح دانسته و آنها را انتخاب می کنند.

یکی از دغدغه های خانم های شاغل که با کمبود زمان برای پخت و پز، مواجه اند یا خانم هایی که با بوی سرخ کردنی و غذا در داخل منزل برایشان خوشایند نیست از وسایلی استفاده می کنند که بوی غذا را کمتر در منزل منتشر کند.
با آنکه از هود و هواکش استفاده شود باز هم آثار بوی غذا در خانه می ماند.
سرخ کن از جمله لوازم آشپزخانه است که می تواند در این کار کمک بسزایی داشته باشد. خصوصا سرخ کن بدون روغن یا کم روغن که در سلامت خانواده موثر است.

بهتر است برای خرید اینترنتی سرخ کن یا خرید حضوری آن نکاتی را در نظر بگیرید:

. اگرسرخ کن را به صورت آنلاین خریداری می نمایید در قسمت مشخصات آن موارد زیر را بیابید و مد نظر داشته باشید. هم به صورت حضوری از فروشگاهها تهیه می کنید حتما از فروشنده بخواهید تا درمورد، نکته های زیر به شما توضیح دهد

سرخ‌کن تایمردار:
اگر سرخ کن دارای تایمر باشد می توانید زمانی که به کار دیگری مشغول هستید با خیال راحت زمان لازم را به سرخ داده تا در موقع خود آنرا بصورت اتومات خاموش نماید.

متناسب با تعداد افراد خانواده خود و یا به میزان رفت و آمدی که در خانه دارید آنرا تهیه نمایید.

قطعات سرخ کن قابلیت جداشدن داشته باشند تا به راحتی شستشو شود.

سرخ کن کم روغن یا بدون روغن باشد تا سلامت غذا و به تبع سلامت افراد خانواده تضمین شود.

قیمت سرخ کن بدون روغن یا کم روغن به نسبت سرخ کن های قدیمی کمی بیشتر است ولی با توجه به سالم بودن غذایی که در آن سرخ و پخته می شود ارزش بسیار بالایی دارد.