بهترین مارک اتو

2178


 

اتوی لباس از جمله وسایلی است که در هر خانه ای وجود دارد و بسیار پرکاربرد است.
در هنگام خرید اتوی خانگی باید دقت بیشتری داشت تا محصولی مناسب و با کیفیت و با طول عمر مفید تهیه و خریداری کرد.
بهترین مارک اتو بخار خانگی
بهترین تولید کنندگان اتو بخار، اتوهای ساخت آلمان و ساخت فرانسه و اسپانیا هستند. برترین برندهای اتوی خانگی، تفال، پاناسونیک، فیلیپس،گوسونیک، دومنا، پارس خزر و بوش می باشند که باید دقت شود که در هنگام خریداری این برندها، از اصل بودن آن اطمینان پیدا کنید و سپس خرید نمایید.

برای قیمت اتوبخار خانگی، نوع اتو(بخار یا خشک یا پرسی)، برند، مدل، کشور سازنده ی آن تعیین کننده قیمت آن است، که از 55000 هزار تومان تا 1.700.000 تومان متغیر است که با توجه به بودجه و نیاز خانواده می توان آنرا تهیه کرد.
در سایتهای فروشگاهی برای خرید اینترنتی اتو نیز تنوع بسیار زیادی وجود دارد که به راحتی میتوان آنها را مقایسه و خریداری کرد.

ویژگیهای مشترکی بین تمامی اتوها با هر قیمت و برندی وجود دارد که از اصلی ترین آنها؛
توان مصرفی
از ویژگیهای بارز هر اتو، توان مصرفی آن است. هر قدر عدد آن بزرگتر باشد قدرت اتو بهتر و سرعت گرم شدن و بخاردهی آن دستگاه بهتر می باشد و کارکرد بهتری دارد.
کف اتو
جنس کف اتو که اگر سرامیک و تیتانیوم باشد بهتر است چون به لباس هایی از جنس پلی استر و پارچه های نازک نمی چسبد.
وزن اتو
اکثرا تصورشان بر این است که اتو سبک باشد تا راحت تر بتوانند آنرا حرکت دهند و اتو کنند، اتوی سنگین هم کار را سخت میکند، وزن اتو باید متناسب با توان شما باشد و وزنی متناسب داشته باشد. ولی اتو هرقدر سنگین تر باشد در بهتر اتو کردن لباس کمک بیشتری می کند، این سنگینی اتو خود باعث اتو شدن بهتر چروک های قدیمی می شود.
سیم اتو
روکش سیم باید پارچه ای و از الیاف باشد تا از خطر داغ و ذوب شدن با اتو و برق گرفتگی جلوگیری شود.
طول سیم اتو
نباید خیلی بلند یا کوتاه باشد، حداقل 1 متر باشد.