نکات مهم خرید آرام پز

781


 

امروزه به دلیل مشغله زیاد خانم های خانه دار در منزل و بیرون از منزل، وسایلی برای پخت و پز نیازند که بتواند این کمبود زمان را به بهترین شکل جبران کند.
آرام پز یکی از بهترین وسایل آشپزخانه برای پخت و پز انواع غذاهاست. این دستگاه برای کسانی که بیشتر زمان خود بیرون از منزل هستند و غذای خانگی را به فست فود ها ترجیح می دهند بسیار مناسب است و می توانند با زدن یک دکمه و تنظیم یک تایمر در زمانی که می خواهند غذای خود را گرم و آماده داشته باشند.

مهمترین مسئله در انتخاب آرام پز، ظرفیت آن است. سایز آرام پز را با توجه به تعداد افراد خانواده انتخاب کنید تا مشکل کوچک بودن یا خیلی بزرگ بودن آنرا نداشته باشید که مواد غذایی به نسبت با قابلمه آرام پز مناسب باشد.
با استفاده از آرام پزها می توان با استفاده از دکمه تایمر آن برای ساعتی که به منزل می رسید غذای آماده خود را تازه و گرم تحویل بگیرید. به دلیل اینکه غذا در آن به آرامی پخته می شود می توان بدون روغن و یا با روغن کم و سالم با آن پخت.
زمان خرید اینترنتی آرام پز که در این خرید می توانید خریدی بهتر با تنوعی بیشتر و مقایسه راحت تر داشته باشید، مواردی را در نظر بگیرید:

ظرفیت آرام پز
بهتر است ظرفیت را با توجه به نیاز خانواده انتخاب کنید.
جنس ظرف داخلی از سرامیک و با روکش نچسب باشد. همچنین قابلیت جدا شدن داشته باشد.
جنس درب اگر شیشه ای باشد می توانید بدون باز کردن درب، محتویات داخل آنرا ببینید.
دارای نمایشگر و دکمه تنظیم تایمر باشد.

قیمت آرام پز با توجه به برند و ظرفیت آن از 70 هزار تومان تا 500 هزار تومان متغیر است. که میتوان بر حسب نیاز و بودجه خود آنرا خریداری نمایید.