کرکماز، بهترین استیل و لوازم آشپزخانه

1962


 

یکی از بهترین ظروف پخت و پز که در اکثر آشپزخانه ها استفاده می شود ظروف استیل می باشد و یکی از بهترین و معتبرترین سازندگان ظروف استیل کرکماز ترکیه می باشد.
در بین تمامی محصولات کرکماز، ست کتری و قوری کرکماز، سرویس قابلمه کرکماز از برجسته ترین آنهاست. این برند در سال 1972 تاسیس شد و در زمان کوتاهی تولید لوازم برقی خود را نیز راه اندازی کرد.
کرکماز بیش از هزاران نوع ا زمحصولات متنوع آشپزخانه از قبیل سماور روگازی، سرویس قابلمه و تابه ضد زنگ و نچسب، شیرجوش و قهوه جوش، سرویس قاشق و چنگال، زودپز، سرخ کن، توستر، چای ساز، چرخ گوشت، ظروف چینی و بلور و دیگر لوازم آشپزخانه را تولید نموده است.
در لوازم کرکماز از تکنولوژی مدرن و زیباترین طراحی ها استفاده شده که در طول نیم قرن توانسته این ویژگی را حفظ کند. این برند به بیش از 100 کشور جهان صادر شده است، از جمله آلمان، انگلستان، فرانسه، ژاپن و چین و ... .

هنگامی که می خواهید محصولات کرکماز را به صورت حضوری خریداری نمائید به لوگوی آن که در روی بسته بندی و نام کشور ترکیه که در روی خود محصول حک شده است دقت کنید، و یا اگر به صورت خرید اینترنتی محصولات کرکماز را خریداری می نمائید، در قسمت توضیحات محصول، نام سازنده آن کشور ترکیه و با گارانتی درج شده باشد.

در مقایسه با قیمت انواع محصولات کرکماز مانند، قیمت کتری و قوری کرکماز و یا قیمت سرویس قابلمه کرکماز و یا هر محصول دیگری از این برند بهتر است به سایتهای معتبر اینترنتی مراجعه و اطلاعات خود را کامل نمائید و سپس خرید کنید.