ناب استیل، محبوب خانه ها

849


 

طیف گسترده ای از محصولات آشپزخانه از نوع استیل و برند ناب استیل وجود دارد.
این برند در اکثر آشپزخانه های خانگی و رستورانی و هتلی نقش بسیار مهمی در پخت و پز و سرو غذا ایفا میکند. شرکت ناب استیل یک شرکت کاملا ایرانی است که در سال 1362 با تکنولوژی Solingen آلمان با تامین بهترین مواد اولیه و فولاد ضد زنگ ازمعتبرترین منابع اروپایی با استاندارد بین‌المللی ISO 8442 شروع به فعالیت نمود.
برند ناب استیل علاوه بر مجموعه ای از لوازم خانگی، به عنوان بزرگترین تولید کننده قاشق و چنگال در ایران مطرح است. کیفیت عالی و طراحی استاندارد آن در شناخته شدن آن بسیار حائز اهمیت است.
ناب استیل، علاوه بر نام تجاری ناب استیل، تحت نام های تجاری، مستر و مسترپلاس اقدام به تولید لوازم آشپزخانه و هتلی از جمله لوازم برقی مانند هود و گاز و فر توکار و ماکروویو توکار، می نماید.
دریافت نشان های:
استاندارد ملی ایران
استاندارد سیستم مدیریت کیفیت 2008
استاندارد رسیدگی به شکایات مشتریان 2004 و واحد نمونه صنعت ملی، کارآفرین برتر از جمله افتخارات این برند می باشد.
مجموعه ناب استیل با انعکاس و بازخورد خوبی که از مشتریان خود داشته است توانسته اعتماد و اطمینان مصرف کنندگان خود را بدست آورده و سعی در پیشبرد اهداف خود داشته باشد.

یکی از فاکتورهایی که در بین مشتریان ناب استیل برجسته است قیمت محصولات ناب استیل می باشد که در مقایسه با برندهای دیگر باتوجه به کیفیت و طراحی خوب خود، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.
برند ناب استیل در بعضی از محصولات مانند سرویس قاشق وچنگال ناب استیل، سرویس قابلمه ناب استیل بیش از محصولات دیگر خود شناخته شده است.
محصولات این برند را میتوان در سایت خود و همچنین در سایتهای معتبر اینترنتی دیگر پیدا کرد. در سایتها جهت خرید اینترنتی محصولات ناب استیل، با توجه به بودجه و نیاز خود می توانید اطلاعات کامل و دقیقی را دریافت نمائید.