گلدان گل کریستال و خودآبیار

1194


 

منشوری از نورهای چشم نواز در خانه، زیبایی و طراوت را در منزل دوچندان میکند و اگر در کنار آن گل که مظهر زیبایی و نشاط است قرار گیرد می تواند محیط آرامبخش و دلنشینی را بوجود بیاورد.
این زیبایی را به راحتی با یک گلدان کریستال و چند شاخه گل طبیعی می توان در منزل یا محیط کار به وجود آورد و لذت برد.
از اصلی ترین ویژگی های گلدان کریستال می توان به ظرافت، درخشندگی و شفافیت آن اشاره کرد.
برندهای معتبر کریستال که گلدان گل تولید می کنند،کریستال روگاشکا، کریستال ناخمن، کریستال پاشاباغچه و کریستال بوهمیا می باشد که قیمت گلدان گل کریستال هر کدام از برندهای گفته شده با توجه به برش پذیری نور و ظرافت و درصد کریستالی که در آن بکار رفته است متفاوت است.
در مواد اولیه گلدان های کریستال از سرب استفاده می شود که 24 درصد سرب می تواند نهایت درخشندگی را در شیشه بوجود بیاورد. برخی از شرکت ها به جای سرب از اکسید باریم و اکسید پتاسیم استفاده می کنند که علاوه بر درخشندگی، برای سلامتی نیز مضر نباشد، در استفاده از گلدان که نمی خواهیم در آن از مواد غذایی استفاده کنیم این حساسیت استفاده از سرب یا بدون آن از بین می رود.
علاوه بر گلدان های کریستال گلدانی وجود دارد که می تواند در زمان مسافرت و رسیدگی نکردن مداوم به گل طبیعی، خود را آبیاری کند این گلدان خود آبیار با یک تکنولوژی بسیار ساده ولی اصولی و کاربردی باعث طراوت همیشگی گل ها و گیاهان می باشد.
گلدان خود آبیار برند امزا نوعی از این گلدان خود آبیار است.
روش کار این گلدان به اینصورت است که مقداری آب درون گلدان میریزیم و این آب از طریق فیتیله، گل ها را آبیاری میکند. گل پلاستیکی که در جلوی گلدان قرار دارد سطح آب را نشان میدهد. اگر این گل پلاستیکی در بالا قرار گیرد بدین منظور است که گلدان آب کافی دارد و اگر پایین بیاید مجدد مقداری آب در گلدان باید ریخته شود. این گلدان گل ها را تا چند هفته تازه نگه میدارد.

گلدان خود آبیار زمانی که به تولید انبوه رسید در دنیای مجازی و نیز فروشگاههای معتبر مورد استقبال زیادی قرار گرفت.
برای خرید اینترنتی گلدان خودآبیار و یا خرید اینترنتی گلدان گل کریستال مورد دلخواه خود، میتوانید با یک جستجوی ساده بهترین آنها را برای منزل یا محل کار خود خریداری نمائید.