O.M.S نکات خرید محصولات

600


 

شرکت O.M.S با فن آوری جدید توانسته تولیدات خود را از بهترین نوع استیل و با انطباق با استانداردهای جهانی به اثبات برساند.
شرکت O.M.S برندی ترکیه ای است که در سال 1976 فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات استیل آشپزخانه آغاز نمود، که هم اکنون تولیدات خود را به 90 هزار محصول در ماه رسانده است.

معروفترین محصولات O.M.S کتری و قوری و سرویس های قابلمه است، قابلمه های گرانیتی و قابلمه های استیل از برجسته ترین آنهاست.
جنس گرانیت برای پخت و پز بسیار مناسب است، این جنس
ظروف و قابلمه های گرانیتی با سنگ گرانیت ارتباطی ندارند. گرانیت نوعی سنگ خارا در طبیعت است که به دلیل شباهت زیاد این ظروف با سنگ گرانیت این نام را برای آن انتخاب کرده اند. بنابراین در نظر داشته باشید که هنگام خرید حضوری یا خرید اینترنتی قابلمه های O.M.S گرانیتی، ادعای فروشندگان که جنس محصولات از سنگ گرانیت ساخته شده است را باور نکنید واین یک اصطلاح بنابر ظاهراست.

پوشش گرانیتی مقاومت و نچسبی بیشتری نسبت به تفلون دارد.
نکته ای برای نگهداری و استفاده بهتر از ظروف گرانیتی، اینکه در هنگام پخت غذا از قاشق چوبی و یا غیر فلزی استفاده نمایید.ظرف را بدون آب یا روغن خیلی داغ نکنید. به طور لحظه ای و ناگهانی ظرف را سرد و داغ نکنید.داخل یخچال آنرا نگهداری نکنید. از ضربه زدن به آن جدا خودداری کنید.

 قیمت محصولات  O.M.S به دلیل استفاده از متریال و جنس عالی، نسبت به سایر ظروف استیل بسیار متعادل و مقرون به صرفه است.