گاستروبک آلمانی، معتبرترین برند

672


 

گاستروبک( Gastroback ) برندی آلمانی است برای تولیدات لوازم خانگی برقی آشپزخانه که در سال 1989 تاسیس شده است. این شرکت قبل از جنگ جهانی دوم به تولید لوازم طبخ صنعتی و سپس لوازم هتلها و بیمارستانها پرداخت. واژه گاستروبک از کلمات گاست gast از ریشه کلمه guest به معنای میهمان و بک back از ریشه کلمه Kochen به معنای پخت‌وپز برای میهمان گرفته شده است. این شرکت در ابتدا فعالیت خود را با تولید توستر آغاز نمود و با گذشت زمان با ارائه محصولات با کیفیت در آلمان و اتریش و سایر کشورها مورد توجه قرار گرفت. برند گاستروبک مانند سایر برندهای آلمانی یادآور کیفیت، فناوری و نوآوری می باشد.

توستر نان هوشمند گاستروبک، دارای قابلیت یخ زدایی هستند و جنس بدنه از استیل ضد زنگ است. دارای درگاه قرار گیری نان می باشد. خرده ریزهای نان هم در سینی مخصوص تعبیه شده در آن ریخته می شود. دستگاه دارای نمایشگر led می باشد.

 

 

می توانید در مورد محصولات گاستروبک از سایتهای معتبر اطلاعات لازم را بدست آورید. در زمان خرید اینترنتی محصولات گاستروبک از جمله ویژگیهای بارز و مهمی که در این محصولات باید در نظر بگیرید، گارانتی اصالت کالا، قیمت و سلامت فیزیکی آنهاست.

آبمیوه گیری گاستروبک و ماهیتابه گاستروبک و دستگاه گریل گاستروبک و دستگاه اسپرسوساز گاستروبک از معروفترین محصولات این برند هستند. کیفیت عالی و کاربردی بودن این محصولات در مقایسه با برندهای مطرح در عرصه رقابت لوازم خانگی بسیار حائز اهمیت است. قیمت لوازم خانگی برقی گاستروبک نسبتاً زیاد است که به دلیل کیفیت و کارایی آن می تواند مورد پذیرش قرار گیرد.