کیچن اید، کمک آشپزخانه کدبانو

1290


 

در سال ۱۹۱۴ ایده یک همزن برقی ایستاده توسط آقای هربرت جانستون (Herbert Johnston) مهندسی که در شرکت هوبارت (Hobart CO) مشغول به کار بود، پایه‌ گذاری شد. در سال ۱۹۱۸ شرکت هوبارت نمونه‌هایی از این همزن ایستاده را به همسران مدیران ارشد شرکت می‌دهد تا آماده‌سازی غذا را برای اولین بار با یک دستگاه الکتریکی تجربه کنند. یکی از این همسران بابیان اینکه اصلاً برایم مهم نیست که به این دستگاه چه می‌گویند، ولی این بهترین "کمک آشپزخانه" (KitchenAid) است که تابه‌حال داشتم، با بیان این کلمه نام کیچن اید را برای این محصول ثبت کردند در حال حاضر کیچن اید یکی از تولید کنندگان بزرگ لوازم خانگی برقی و آشپزخانه در آمریکا می باشد. کیفیت درجه یک و عالی، طراحی منحصر بفرد از ویژگیهای بارز برند کیچن اید می باشد.

برند کیچن اید (KitchenAid)یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی کوچک و بزرگ می باشد که محصولات خود را جهت مصارف خانگی و صنعتی به بازار عرضه نموده است. شرکت کیچن اید متعلق به شرکت ویرپول آمریکا می باشد. محصولات کیچن اید در رنگ های متنوع و جذاب و در عین حال دارای عالی ترین کیفیت می باشند و همین امر موجب محبوبیت برند کیچن اید شده است.

انواع لوازم خانگی برقی مانند همزن برقی کیچن اید، از بهترین همزن های موجود در بازار است. همزن جهت مخلوط کردن انواع مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد و امروزه انواع غذاساز دارای قابلیت همزن هستند. همزن ها در دو نوع دستی و کاسه دار موجود می باشند. در موقع خرید همزن به صورت حضوری و آنلاین، به مواردی مانند توان مصرفی، تعداد سرعت ها و وزن همزن توجه نمایید.
زمانی که خرید شما به صورت خرید اینترنتی محصولات کیچن اید می باشد، تمامی موارد گفته شده همچنین جنس بدنه، لوازم جانبی و گارانتی اصالت کالا، قیمت و سلامت فیزیکی نیز در قسمت مشخصات و توضیحات آن ذکر شده است.

دستگاه پاستا ساز، غذاساز، مولتی کوکر، قهوه ساز، توستر و قابلمه و دیگر لوازم آشپزخانه برند کیچن اید، با تکنولوژی برتر در رنگ های متنوع و جذاب و در عین حال دارای عالی ترین کیفیت می باشند و همین امر موجب محبوبیت برند کیچن اید شده است.

قیمت محصولات کیچن اید با توجه به کارایی و تنوعی که دارند بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

 انواع لوازم خانگی برقی مانند همزن برقی کیچن اید، از بهترین همزن های موجود در بازار است. همزن جهت مخلوط کردن انواع مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد و امروزه انواع غذاساز دارای قابلیت همزن هستند. همزن ها در دو نوع دستی و کاسه دار موجود می باشند. در موقع خرید همزن به صورت حضوری و آنلاین، به مواردی مانند توان مصرفی، تعداد سرعت ها و وزن همزن توجه نمایید.
زمانی که خرید شما به صورت خرید اینترنتی محصولات کیچن اید می باشد، تمامی موارد گفته شده همچنین جنس بدنه، لوازم جانبی و گارانتی اصالت کالا، قیمت و سلامت فیزیکی نیز در قسمت مشخصات و توضیحات آن ذکر شده است.

دستگاه پاستا ساز، غذاساز، مولتی کوکر، قهوه ساز، توستر و قابلمه و دیگر لوازم آشپزخانه برند کیچن اید، با تکنولوژی برتر در رنگ های متنوع و جذاب و در عین حال دارای عالی ترین کیفیت می باشند و همین امر موجب محبوبیت برند کیچن اید شده است.

قیمت محصولات کیچن اید با توجه به کارایی و تنوعی که دارند بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.