دسینی، اصل ترین محصولات آشپزخانه

12697


 نام دسینی و تبلیغات این برند برای اکثر ما آشناست. برند دسینی یکی از شناخته شده‌ ترین برندهای ایتالیایی در زمینه لوازم خانه و آشپزخانه‌ است که در چند سال گذشته، تولید محصولاتش رو به ایران و چین واگذار کرده است.
محصولات دسینی به سفارش یک شرکت ایرانی در چین ساخته می شود که به دلیل کیفیت بسیار بالا و طراحی های متنوع محصولات دسینی از استقبال زیادی بین مردم برخوردار است.
ازعوامل مهمی که اگر به کار گرفته شوند صرف نظر از هویت خارجی یا ایرانی بودن محصول، میتواند موجب وفاداری مشتری و حفظ آن گردد، کیفیت ساخت محصول می باشد و اینکه در طولانی مدت با همان کیفیت اولیه باقی بماند و مورد استفاده قرار گیرد.
به دلیل اینکه مواد اولیه ظروف دسینی به غیر از زودپزها همگی ایتالیایی می باشد به برندی ایتالیایی در میان مردم شهرت پیدا کرده است.
سرویس قابلمه دسینی از نوع سرامیک، چدن و گرانیتی در بازار موجود است در نوع چدن، پوشش داخلی تفلون و در نوع سرامیکی، پوشش داخلی آن آلومینیوم است. محصولات دسینی در برابر فرسایش و خوردگی، خراشیدگی و ساییدگی مقاوم میباشد.

قیمت سرویس قابلمه دسینی از 280 هزار تومان تا یک میلیون و 200 هزار تومن با توجه به تعداد پارچه و نیز نوع گرانیتی یا چدن بودن و یا سرامیکی بودن آن متفاوت است.
قیمت قابلمه تک دسینی از 40 هزار تومان تا 200هزار تومن، با توجه به سایز و نوع جنس متغیر است.

در زمان خرید محصولات دسینی حتما به گارانتی اصالت کالا، قیمت و سلامت فیزیکی آن دقت نمائید.
زمانی که حضوری به فروشگاه می روید نام حک شده Dessini روی کالا وجود داشته باشد و از فروشنده کارت گارانتی را دریافت نمائید.
اگر به صورت آنلاین خرید اینترنتی محصولات دسینی را انجام می دهید توجه نمائید که در قسمت توضیحات یا مشخصات خود، گارانتی اصالت درج شده باشد و در زمان تحویل آن در درب منزل کارت گارانتی را از پیک دریافت نمائید.

 

سرویسی که در بالا مشاهده میکنید، نوعی از محصول دسینی، که برای جهیزیه بسیار مناسب و زیبا و مقرون به صرفه است سرویس قابلمه دسینی مدل رجینا است، این سرویس 8 پارچه و دارای 3 سایز قابلمه با درب پیرکس و یک تابه درب دار پیرکس است. قیمت این سرویس قابلمه دسینی مدل سیلوانا 295 هزار تومان است.