لوازم برقی تفال، آشنای خانه ها

1064


تفال یکی از برندهای فرانسوی است که از سال 1956 شروع به فعالیت کرد، اولین ماهی تابه های نچسب توسط شرکت تفال اختراع شدند. تفال نام خود را از دو کلمه ی Teflon و Aluminium گرفته است و از ترکیب این دو لغت نام Tefal پدید آمده است. امروزه تفال یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده لوازم خانگی و آشپزخانه در سراسر دنیاست که کالاها و محصولات خود را در بیش از 120 کشور عرضه می کند. علاوه بر کیفیتی که محصولات تفال دارند، یکی از ویژگی هایی که این برند را معروف کرده این است که مطابق میل مشتری کالاهای خود را تولید می کند و همین امر موجب رضایت مشتریان تفال شده است.

 

 

در اتو بخار تفال به دلیل بخاری که از کف خارج می شود عملکرد بهتری نسبت به اتوهای خشک و بدون بخار دارند. قابلیت بخار دهی اتوی این برند از طریق دکمه کشویی روی اتو قابل تنظیم می باشد. به دلیل میزان بخار دهی مدوام اتو در دقیقه و بخار دهی لحظه ای و نفوذ بخار در تارو پود پارچه، اتو کشی بخوبی انجام می گیرد. اگر تمایل دارید که پرده و لباس های آویزان شده را اتو کنید باید اتو را بصورت عمودی نگه داشته و دکمه بخار لحظه ای را فشار دهید. سیستم ضد چکه از خیس شدن لباس ها در هنگام اتو کردن جلوگیری می کند و سیستم ضد رسوب مانع از رسوب و جرم گرفتن قطعات داخلی اتو می شود.


از محصولات معروف و جدید، سرخ کن بدون روغن تفال با طراحی متفاوت و دارای ویژگی های خاص می باشد.
قطعات سرخ کن قابلیت تفکیک از یکدیگر را دارند. دارای صفحه نمایشlcd ، تایمر دیجیتالی و سیستم قطع خودکار می باشد. سرخ کن بدون روغن می باشد و در هنگام سرخ کردن مواد غذایی، روغن بسیار کمی مصرف می کند، همچنین کلیه اجزای سرخ کن قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارند.
سرخ کن بدون روغن، مشکلات سرخ کن های قدیمی که نیاز به حداقل یک لیتر روغن بود را ندارند، این ویژگی به سلامت خانواده کمک زیادی می نماید. گرچه قیمت سرخ کن بدون روغن تفال، کمی زیاد به نظر برسد ولی با توجه به خدمتی که به اقتصاد و سلامت خانواده میکند، مقرون به صرفه است.

قیمت اتوی تفال از 160هزار تومان تا 500 هزار تومان با در نظر گرفتن توان مصرفی و مدل اتو متفاوت می باشد.

 

 

محصولات تفال اعم از برقی و غیره را به صورت آنلاین می توانید خریداری نمائید. خرید اینترنتی محصولات تفال این مزیت را دارد که با توجه به متنوع بودن محصولات چه از نظر نوع و چه از نظر قیمت، می توانید مقایسه و با توجه به نیاز خانواده و بودجه در نظر گرفته شده، کالای خود را خریداری نمائید.