لومینارک، ظروف پذیرایی زیبا و ماندگار

2143


لومینارک برندی فرانسوی است که بزرگترین نشان تجاری ظروف پذیرایی و سرو غذا در جهان می باشد. تلفیق شفافیت شیشه و طراحی و هنر طراحان فرانسوی تنوع و کیفیت را به سفره ها و میزهای مجالس شما هدیه می کند.
ظروف لومینارک در عین ظرافت بسیار مقاوم هستند، که با رنگ ها و طرح های متنوع جلوه جذاب و دلنشینی برای سفره های ما هستند. این ظروف شامل مجموعه ای از ظروف غذاخوری، نوشیدنی و تزئینی می باشد.
لومینارک به پشتوانه خلاقیتی که دارد محصولات مدرن و کارا و چشم نوازی را خلق و به تولید انبوه می رساند.
تنوع در لومینارک بدین معنی است که هر سبکی برای هر سلیقه ای مهیاست، تا هر کسی بتواند مطابق با ذوق و پسند خود، انتخاب کند. لومینارک پاسخگوی هر سلیقه حتی مشکل پسندهاست.
سرویس غذاخوری و نوشیدنی، کارد و چنگال و دیگر وسایل مکمل، همه در زندگی روزانه ما نقش بسیار زیادی دارند.
تمام آزمایشهای کنترل که همه ابزارهای لازم جهت آزمایش محصول و استفاده مکرر روزانه را داشته باشد، روی محصولات لومینارک، قبل از تایید خصوصیات فروش بر روی بسته بندی انجام می شود. مارک لومینارک با کیفیت برتر و دوام بیشتر خود توانسته محبوبیت خود را در خانه ها بدست آورد.

سرویس های لومینارک از سرویس چای خوری تا سرویس 101 پارچه غذاخوری که کامل ترین سرویس های غذاخوری می باشد، موجود است.
سرویس های غذاخوری کامل 12 نفره که شامل

12 عدد بشقاب غذا خوری، 12 عدد بشقاب خورش خوری، 12 عدد بشقاب میوه خوری، 12 عدد لیوان، 12 عدد فنجان، 12 عدد نعلبکی، 12 عدد کاسه ماست خوری، 6 عدد پیاله ترشی، 2 عدد کاسه سالاد، 3 عدد دیس، 1 عدد پارچ به همراه درب، 1 عدد قابلمه پیرکس به همراه درب، 1 عدد قندان به همراه درب که برای پذیرایی و مهمانی مناسب و قابل توجه است.

قیمت ظروف لومینارک با تفاوت تعداد پارچه و طرح آن متغیر است.
برند لومینارک با لوگو و حک نام خود، روی ظروف قابل تشخیص هستند. برای دیدن تمامی محصولات لومینارک با هر سلیقه و سبکی که بخواهید، بهتر است که از سایتهای معتبر اینترنتی کمک بگیرید و با توجه به نیاز و پسند خود محصول خود را انتخاب و خریداری کنید.
در زمان خرید اینترنتی لومینارک توضیحاتی که برای آن نوشته شده، باید دارای گارانتی اصالت کالا، قیمت و سلامت فیزیکی باشد، همچنین کشور سازنده آن باید فرانسه درج شده باشد.