راسل هابز، همه فن حریف آشپزخانه

1715


 

راسل هابز (Russell Hobbs) شرکتی است انگلیسی که از سال 1952 میلادی در زمینه ی تولید لوازم خانگی چون کتری های برقی، توستر، اتو، غذا ساز، آبمیوه گیری، اسموتی ساز و غیره فعالیت می کند. این شرکت اختراعات قابل توجهی را در زمینه ی ساخت کتری های برقی به نام خود ثبت کرده است و همواره به عنوان یکی از شناخته شده ترین برندها در زمینه تولید لوازم خانه مورد توجه بوده است. محصولات راسل هابز نمایانگر نبوغ، تجربه و تلاش مهندسان انگلیسی است و کیفیت بالای طراحی در محصولات آن موج میزند.

 

 

امروزه به دلیل کم جا بودن آشپزخانه ها، اکثر خانم ها به دنبال وسایلی هستند که کوچک و پرکاربرد باشد و به عبارتی یک دستگاه همه فن حریف می خواهند. راسل هابز، این نیاز را برآورده نموده و دستگاهی را با نام ماشین آشپزخانه تولید نموده است که قابلیت خرد کردن، پوره کردن، مخلوط کردن، رنده کردن انواع گوشت، سبزیجات و میوه ها، خرد کردن انواع آجیل و یخ و تهیه ی انواع خمیرها را داراست و به عنوان یک کمک سرآشپز ماهر در آشپزخانه شما نقش ایفا می کند. ماشین آشپزخانه راسل هابز باید علاوه بر چندکاره بودن کیفیت ممتازو خوبی داشته باشد که ماشین آشپزخانه راسل هابز از این ویژگی برخوردار است. همچنین توان مصرفی، ظرفیت کاسه، ظرفیت پارچ، جنس تیغه نیز از موارد مهم در خصوصیات این دستگاه می باشد که زمان خرید اینترتی ماشین آشپزخانه راسل هابز تمام این ویژگیها در آن نوشته شده است.
از دیگر ویژگیهای ماشین آشپزخانه راسل هابز کنترل سرعت متغیر و لوازم جانبی آن است و نحوه شستشوی آسان آن که می تواند در ماشین ظرفشویی شسته شود.

 

 

قیمت لوازم برقی راسل هابز اعم از همزن برقی، گوشت کوب برقی، کتری برقی، پلوپز و آرام پز، توستر، آبمیوه گیری و غذاساز نسبت به برندهای متفرقه و با توجه به کارایی آن مناسب و با بودجه ای متوسط قابل تامین و استفاده است.