ناخمن، کریستال بدون سرب و بی ضرر

2004


کریستال ناخمن (Nachtmann) جزو معتبرترین برندهای تولید کننده ی ظروف کریستال در دنیاست که در کشور آلمان فعالیت می کند. محصولات این برند دارای طرح و رنگ ویژه و منطبق با آخرین فناوری های روز دنیا هستند. شفافیت، زیبایی و کیفیت در محصولات کریستال ناخمن به وضوح دیده می شود.
ظروف کریستال جزو ظروفی محسوب می شوند که هم برای سرو و پذیرایی کاربرد دارند و هم جنبه ی دکور و زیبایی دارند. ظروف کریستال با طراحی زیبا و بی نظیری که دارند هر بیننده ای را به سمت خود جذب می کنند. البته باید به این نکته توجه کنید که شیشه با کریستال دارای تفاوت های بسیاری است، در هنگام خرید ظروف کریستال به ظرافت ظروف نسبت به شیشه و بلور توجه نمایید. یکی از ویژگی های ظروف کریستال حالت منشوری آن است که وقتی که در مجاورت نور قرار می گیرد حالت رنگین کمانی پیدا می کند. از دیگر ویژگی های ظروف کریستال می توان به شفافیت، برش پذیری، صدای دلنشین و ظریف آن اشاره کرد. در ساخت محصولات کریستال از سرب استفاده می شود به همین منظور توصیه می شود که از ظروف کریستال بیشتر به منظور دکور و تزیین استفاده شود و برای صرف غذا از این ظروف تا حد ممکن استفاده نشود، ولی برخی شرکت های معتبر تولید کننده ظروف کریستال، از سرب استفاده نمی کنند و به جای سرب از اکسید زینک، اکسید باریم و اکسید پتاسیم استفاده می کنند که برای سلامتی خطری ندارد. البته با انتخاب صحیح و خرید از برندهای معتبر ظروف کریستال هم می توانید برای سرو غذا و نوشیدنی و هم به منظور زیبایی و ظروف تزیینی از این ظروف بهره مند شوید.

 

 

ظروف پذیرایی و دکوری، پارچ و لیوان، میوه خوری، اردور خوری، گلدان، قندان و فنجان و پیش دست که از پراستفاده ترین ظروف می باشند در مجموعه کریستال ناخمن وجود دارند که با ست نمودن این ظروف می توان مهمانی و پذیرایی باشکوه و دلنشینی را برگزار نمود.
ویژگی اصلی این کریستال، حفظ سلامت است که دیگر در زمان استفاده از آنها مشکلی برای سلامتی شما بوجود نمی آورد و با خیالی آسوده می توانید از آن استفاده کنید.

 

قیمت کریستال ناخمن با توجه به اینکه بدون سرب و بی ضرر است نسبت به کریستال های سرب دار که باید برای دکوری فقط از آنها استفاده نمود، بسیار عالی و مناسب است.

مجسمه یکی از عناصر دکور و زیبایی می باشد که در جنس، ابعاد و طرح های متنوع تولید شده است. مجسمه های کریستالی و شیشه ای نوع خاصی از مجسمه ها هستند که درخشندگی خاصی دارند که علاوه بر دکور و زیبایی میتوان به عنوان هدیه ای ارزشمند هم مورد استفاده قرار گیرند.
در موقع خرید اینترنتی ظروف کریستال ناخمن در صفحه توضیحات گزینه بدون سرب و ساخت کشور آلمان را در نظر بگیرید.