گاستروبک، هر چیزی که درباره این برند آلمانی باید بدانید

3040


گاستروبک ساخت کجاست؟

گاستروبک (Gastroback) برندی مدرن و معتبر از کشور آلمان است که در زمینه ساخت لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه فعالیت می کند. محصولات این برند بنابر آخرین استاندارد های طراحی با بهترین مواد اولیه و بالاترین میزان کارایی ساخته می شوند. گاستروبک در زمینه ی "تغذیه سالم" با مدل های حرفه ای اسموتی ساز و آبمیوه گیری اش در زمره ی برند های پیشتاز در جهان است. همچنین گاستروبک قهوه ساز ها و اسپرسو ساز های بسیار مدرن و پیشرفته ای را به بازار های جهانی عرضه کرده است که باریستا های حرفه ای و دوستداران قهوه جزو طرفداران سرسخت آن هستند. شرکت استرالیایی برویل گروپ (Breville Group) به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر لوازم الکتریکی صاحب امتیاز برند گاستروبک می باشد، به همین دلیل شباهت های زیادی بین محصولات برویل و گاستروبک به چشم می خورد. خوب است بدانید که گاستروبک در ایران با نام "گستروبک" نیز شناخته می شود.

کیفیت محصولات گاستروبک

محصولات گاستروبک مانند دیگر محصولات تولید المان در مجموعه های فوق پیشرفته و دانشگاهی این کشور مورد آزمایشات بسیار سختگیرانه ای قرار می گیرند. همین موضوع باعث شده محصولات برند گاستروبک از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به واقع یادآور فناوری و نوآوری کشور آلمان باشند. یکی از دلایل قیمت نسبتا بالای محصولات گاستروبک نسبت به سایر برند ها نیز به کیفیت فوق تصور محصولات آن گره خورده است. با گاستروبک میتوانید مطمئن باشید که یک بار برای همیشه خرید می کنید.

نمایندگی گاستروبک Gastroback

شرکت دریا نمایندگی گاستروبک در ایران است که چندین سال است در زمینه ی ارائه لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه اروپایی مشغول فعالیت است. شرکت دریا پس از مطالعه و تحقیق در انواع مارکت های مختلف لوازم خانه و آشپزخانه، تصمیم گرفت تا محصولاتی اورجینال با نام گاستروبک آلمان را برای ایرانیان به ارمغان آورد. تعمیرات گاستروبک و خدمات پس از فروش آن توسط شرکت دریا انجام می شود. تمامی محصولات گاستروبک به همراه گارانتی رسمی 12 ماهه شرکت دریا گاستروبک خدمت هموطنان عرضه می شوند.

 

فروشگاه سندباد نمایندگی فروش محصولات گاستروبک به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه فروش محصولات این شرکت شناخته می شود. این گاستروبک شاپ با همکاری نزدیک با شرکت دریا همواره مناسب ترین قیمت ها و سریع ترین خدمات ارسال را به مشتریان عزیز در سراسر ایران عرضه می کند. شما با خرید از فروشگاه سندباد می توانید با اطمینان کامل نسبت به خرید خود اقدام کرده و محصول را درب منزل تحویل گیرید.

محصولات پرطرفدار گاستروبک

گاستروبک طیف وسیعی از محصولات برقی را روانه بازار کرده است. پرطرفدارترین محصولات گاستروبک در بازار ایران شامل قهوه ساز و اسپرسوساز گاستروبک، گریل، جاروبرقی و وافل ساز گاستروبک،  آبمیوه گیری، آب پرتقال گیری، غذاساز و مخلوط کن گاستروبک می باشد. آبمیوه گیری های گاستروبک به دلیل باقی گذاشتن پالپ و حداقل کردن پسماند میوه، جزو محبوب ترین محصولات این شرکت به شمار می آیند. از دیگر ویژگی های گاستروبک آلمان، داشتن دستگاهی مخصوص گرفتن آب سبزیجات است.

 

تعدادی از این محصولات را می توانید در لینک های زیر مشاهده کنید: