نوشیدنی گوارا با آبمیوه گیری مناسب

390

خیلی خوب است که قبل از خرید آبمیوه گیری برندهای مطرح بازار را بشناسید و در مورد برندی که قصد خرید آن را دارید به دقت تحقیق و بررسی کنید.بهتر است مدلی که انتخاب می کنید با نیازهای خود و خانواده تان متناسب باشد و پیشنهاد می شود دستگاهی که خریداری می کنید دهانه ورودی بزرگی برای میوه داشته باشد زیرا در حین کار با آبمیوه گیری هایی که دهانه ی کوچکی دارند ممکن است که به مشکل بر بخورید.

 

 

 به صدای دستگاه توجه کنید.آبمیوه گیری ها اغلب موارد سر و صدای زیادی ایجاد می کنند ولی برخی مدل های آبمیوه گیری هم هستند که علاوه بر سر و صدای بالایی که ایجاد می کنند در جای خود نیز حرکت می کنند که این یک نشانه از ایراد دستگاه است.

 شاید مهم ترین نکته در خرید یک آبمیوه گیری قدرت آن باشد که معمولا از کمترین مقدار توان که 600 وات است شروع و در مدل های قوی تر تا 1500 وات میرسد.

 پس از قدرت شما باید به سرعت یا سرعت های آبمیوه گیری خود توجه کنید تا دستگاهی را تهیه کنید که با سرعت بالاتری کار کند.

 جنس تیغه ها هم نکته ی دیگری است که در خرید باید به آن توجه داشت.تیغه ها به سه دسته تیغه های فولادی،پلاستیکی و تیتانیومی تقسیم بندی می شوند.می شود گفت که تیغه های فولادی و تیتانیومی با کیفیت ترین و مرغوب ترین نوع تیغه ها هستند.

 ضمانت دستگاه خود را بررسی کنید و توصیه می کنیم که به هیچ وجه دستگاه بدون گارانتی را خریداری نکنید و در هنگام خرید به تاریخ شروع و پایان گارانتی نیز دقت کامل داشته باشد.

 در حین کار با آبمیوه گیری توصیه می شود که آن را روی سطح صاف و مسطح قرار دهید زیرا در غیر این صورت ممکن است آبمیوه گیری حرکت کند و نتیجه کار شما بر روی زمین بریزد و کار شما تباه شود و یا دائما مجبور باشید که حواستان به ظرفی که درحال پر شدن است باشد.

 

 

 

بعد از هر بار استفاده صافی و شیر خروجی آبمیوه را به دقت با استفاده از فرچه ی دستگاه تمیز کرده و سپس آن را شست و شو دهید زیرا این بخش از دستگاه علاوه بر حساسیت از نظر بهداشتی از نظر پوسیدگی نیز بسیار حساس می باشد.

قبل از روشن نمودن دستگاه دقت کنید که تمامی قطعات به درستی در جای مربوطه خود قرار گرفته و اتصالات کاملا محکم بسته شده باشد.

میوه های گوشتی را بهتر است تا حد امکان خرد کنید  تا بدون نیاز به هیچ گونه اعمال فشاری از مجرای مخصوص به خود پایین بروند.از آبمیوه گیری نباید برای گرفتن آب میوه های نرمی چون موز،هلو،زردآلو استفاده کرد چون تفاله های این میوه ها به صورت پوره می شود و می تواند جلوی منافذ را بگیرد.همیشه از آب سرد برای نظافت کلی دستگاه استفاده کنید.چون میوه ها چرب نیستند و نیازی به استفاده از مواد شوینده قوی برای این کار ندارید.

برای عدم رنگ گیری فیلتر پلاستیکی دستگاه هم می توانید هر از چند گاهی آن را با محلول آب و وایتکس شست و شو دهید تا کاملا سفید شود.