گاستروبک یک بستنی ساز حرفه ای

638

شاید برای خیلی ها خرید بستی به صورت آماده بسیار راحت و بدون دردسر باشد اما تهیه بستنی در خانه آن هم با طعم ها و رنگ های مختلف می تواند برای هر کس لذت بخش باشد.بستنی سازها این تجربه ی جالب را در کوتاه ترین و کمترین زمان ممکن برای شما فراهم می کنند.

شما تنها کافی است که فقط یکبار هزینه کنید و تا سالهای سال انواع بستنی ها،دسرها،فالوده ها را با ساده ترین مواد به سلیقه و دلخواه خود در خانه آماده کنید.به طور کلی دستگاه های بستنی ساز در دو گروه فریزر دار و بدون فریزر تقسیم بندی می شوند.در شکل بدون فریزر آن پس از حاضر نمودن مواد اولیه داخل دستگاه،شما باید مخزن را در فریزر قرار دهید تا یخ بزند.در نوع با فریزرنیازی نیست که شما مخزن بستنی را در فریزر جداگانه قرار دهید.

 

 

 

البته این نکته را هم نباید فراموش کرد که به دلیل اینکه این بستنی سازها به کمپرسور مجهز شده اند در مقایسه با نوع اول سر و صدای بیشتری تولید می کند.بستنی سازهایی با حجم 1-2 لیتر برای استفاده های خانگی مناسب هستند.از دیگر ویژگی هایی که بهتر است تا بستنی ساز شما به آن مجهز باشد وجود تایمر قابل تنظیم و توقف اتوماتیک است.داشتن درپوش رنده دار جهت خرد کردن شکلات، اسمارتیز و تزیین بستنی از آپشن های دیگر برخی از بستنی سازهاست.

 

 یکی از برترین برندهای بستنی ساز در این زمینه بستنی ساز آلمانی گاستروبک می باشد.بستنی ساز حرفه ای گاستروبک مدل 42909 با توان 200 وات یکی از محصولات خاص شرکت گاستروبک می باشد. این بستنی ساز کمپرسوردار، بستنی خنک و دلخواه شمارا در عرض 20 دقیقه آماده می کند. بدنه ی این بستنی ساز ساخته شده از استیل ضدزنگ می باشد که علاوه بر زیبایی دستگاه موجب استحکام آن نیز شده است.دستگاه مجهز به صفحه نمایش دیجیتال می باشد که بر روی آن می توان اطلاعات مربوط به تنظیمات دستگاه را مشاهده نمود. دارای 12برنامه می باشد که می توانید انواع بستنی را به کمک آنها تهیه نمایید.پس از آماده شدن بستنی دستگاه توسط هشدار صوتی آماده شدن بستنی را اطلاع داده و بستنی را تا 3 ساعت می توان در دستگاه نگاه داشت.