طعم خوش اسپرسو

387


عطر دلپذیر نسپرسو

تصور کنید که شما هم یکی از صدها مشتری  کافه ای هستید که جورج کلونی در آنجا به نوشیدن یک فنجان نسپرسو با عطر دلخواه اش به سر می برد.اگر با دیدن این عکس کمی حسرت می خورید که ای کاش این تصور کمی رنگ واقعیت داشت پس بهتر است که کمی خوشحال باشید که از این قافله عقب نیستید و می توانید تنها با خرید یک دستگاه Lattissima Pro در لذت آقای کلونی شریک شوید.

 

 

دستگاه Lattissima Pro امکان برنامه ریزی میزان قهوه برای قهوه کاپوچینو را داراست.علاوه بر این دستگاه به برنامه ای مجهز است که به شما این توانایی را می دهد که حجم خروجی قهوه را در سه سایز گوناگون تعیین کنید.این دستگاه دو منظوره بوده و برای استفاده خانگی و یا استفاده در کافی شاپ طراحی شده است.نسپرسو یکی از برندهای معتبر و مشهور سوئیسی است که سابقه ی طولانی در عرضه انواع دستگاه های قهوه ساز و اسپرسوساز دارد.

 

کپسول قهوه نسپرسو Kazaar

این کپسول نسپرسو ترکیبی از دو نوع دانه قهوه ی ربوستای برزیل و گواتمالا است که به صورت منحصری برای نسپرسو تولید و ساخته شده است.این ترکیب ساخته شده قهوه ای بی نظیر با بافتی بی نظیر به صورت خامه ای و لطیف تحویل شما می دهد. کپسول با میزان درجه تلخی 12 مناسب برای ریسترتو و اسپرسو است.سندباد به شما پیشنهاد می کند که با این مدل از کپسول نسپرسو ریسترتو تهیه نمایید و آن را به همراه شیر نوش جان کنید تا طعم دلپذیر آن روزهای بهاریتان را دگرگون کند.

 

کپسول قهوه نسپرسو Lungo Linizio

این کپسول قهوه از دانه های قهوه عربیکای برزیل ساخته و تهیه شده است.قهوه ی Lungo Linizio یک پیشنهاد تمام عیار و ملایم است و حتی می تواند برای ذائقه افراد مشکل پسند هم مناسب باشد.از هر دانه ی این کپسول شما می توانید یک الی دو لیوان قهوه با طعم شیرین و رایحه غلات نوش جان کنید.این کپسول با داشتن درجه تلخی 4 می تواند برای تهیه قهوه ی اسپرسو لانگو مناسب باشد.

 

به قهوه ی کوتاه شده و بریده شده اسپرسوی ریسترتو می گویند.قهوه ی لانگو قهوه ای با سه تا چهار برابر آب بیشتر نسبت به قهوه ی معمولی است.مراقب باشید که قهوه لانگو را با قهوه آمریکانو اشتباه نگیرید.در اسپرسو لانگو تمامی مقدار آب از قهوه عبور می کند ولی در آمریکانو بدین شکل می باشد که آب پس از به جوش آمدن و دم کشیدن به قهوه اضافه می شود.