توسترهای کیچن اید

345


یکی از وعده های غذایی که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید وعده صبحانه می باشد.جهت ترغیب هرچه بیشتر فرزندانمان به سرو صبحانه قطعا یک صبحانه کامل همراه با نان گرم و ترد می تواند در سلامت فرزندانمان تاثیر به سزایی داشته باشد.شاید یکی از وسایلی که می تواند ما را در رسیدن به این امر یاری کند خرید یک توستر نان با کیفیت باشد.اما قطعا باید در خرید نکاتی را رعایت نمود تا از خرید خود اطمینان حاصل نمایید.امروزه توسترهای موجود در بازار معمولا دارای قابلیت هایی چون گرم کردن مجدد، باگل (پخت یک طرف نان) و یخ زدایی می باشند.

 

 

به طور کلی نکاتی که در زمان خرید یک توستر نان باید به آن توجه داشت به شرح زیر می باشد:

 

 تعداد جایگاه نان

بیشتر توستر های موجود اغلب از نوع دو تایی می باشند اما تعداد جایگاه های 4 تایی هم در برخی از مدل ها وجود دارد.اگر شما یک خانواده سه الی چهار نفری هستید و تمایل دارید که صبحانه را به صورت دسته جمعی میل کنید نوع چهار تایی آن می تواند پاسخ گوی نیازهای شما باشد.

 

امکان یخ زدایی

این قابلیت به شما این امکان را می دهد که در صورتی که از نان های فریز شده استفاده می کنید قبل از توست و برشته کردن آن به یخ زدایی نان هایتان بپردازید.

 

 باگل یا Bagel

برای برشته کردن تنها یک طرف نان شما می توانید از قابلیت Bagel استفاده کنید.مکانیزیم این سیستم به این صورت می باشد که در صورت فعال سازی آن المنت های یک طرف دستگاه غیرفعال شده و تنها سمت دیگر نان توست می شود.

 

یکی از برندهای مطرح و با کیفیت توستر در بازار لوازم خانگی برند آمریکایی کیچن اید می باشد.کیچن اید یکی از تولیدکنندگان لوازم خانگی در مقیاس کوچک و بزرگ می باشد که محصولات خود را جهت مصارف خانگی و صنعتی به بازار عرضه نموده است.از توستر های عرضه شده توسط این برند می توان به توستر های مدل KMT2204E5، 5KMT4116E، 5KMT221E اشاره نمود.

 

توستر کیچن اید مدل  5KMT2204E: از ویژگی های این محصول میتوان به سیستم آسانسوری خودکار با قابلیت گرم نگه داشتن نان ، 7 حالت تست نان به همراه نمایشگر زمان ، قابلیت یخ زدایی و تست نان یخ زده ، قابلیت گرم و تست کردن پیراشکی و کلوچه ، گیره تست و گریل ساندویچ ، مناسب جهت 2 تکه نان، بدنه تمام فلزی، سینی مخصوص جمع آوری خرده های نان و محفظه مخصوص سیم برق اشاره کرد. توان مصرفی این محصول 1250 وات است.

جهت خرید توستر کیچن اید مدل 5KMT2204E کلیک کنید.

 

 

 

توستر کیچن اید مدل 5KMT4116E: این توستر مناسب برای تکه نان های بزرگتر مانند باگت و یا ۴ تکه نان تست می باشد، توستر 2 لاین دارد، قابلیت تنظیم برشته شدن نان در ۷ تنظیم، قدرت توستر 1800 وات، سیستم گرم نگه دارنده تا ۳ دقیقه بعد از تست کردن، جنس بدنه تمام فلزی می باشد، با امکان انتخاب چند عملکرد و اجرای خودکار آنها، سیستم گرم کردن مجدد زیر ۱ دقیقه، دارای عملکرد پیراشکی، عملکرد یخ زدایی، امکان کنترل دستی و دارای بالا برنده نان در حین کار.

جهت خرید توستر کیچن اید مدل 5KMT4116E کلیک کنید.

 

 

توستر کیچن اید مدل 5KMT221E: قابلیت ۷ حالت تست نان،امکان یخ زدایی و تست کردن نان یخ زده، تست کردن و گرم نمودن کلوچه و پیراشکی، مورد استفاده جهت ۲ تکه نان، جنس بدنه تمام فلزی می باشد، دارای سینی مخصوص جمع آوری خرده های نان، مجهز به محفظه جمع کردن سیم برق.

جهت خرید توستر کیچن اید مدل 5KMT221E کلیک کنید.