ویژگی های یک پلوپز خوب

357


پلوپزها از جمله وسایل هایی هستند که خانوم های خانه دارعلاقه مند تا به هنگام پذیرایی از مهمان سر زده در خانه داشته باشند.زیرا این دستگاه کمک شایانی به آن ها در پخت و پز سریع در منزل  می کند.در حین خرید پلوپز ظرفیت مناسب آن را با اعضای خانواده در نظر داشته باشید.

 

موارد کاربرد پلوپز

از پلوپزها می توان برای پخت برنج، غلات، دسرها و بخار پز کردن سبزیجات و پختن سوپ و خورشت استفاده کرد. البته تمامی پلوپزها نمی توانند موارد قید شده در بالا را انجام دهند،به همین علت در حین خرید اطمینان حاصل کنید که مورد مناسبی را انتخاب می نمایید که پاسخ گوی همه ی نیازهای شما باشد.

 

 

ظرفیت

شما می توانید مدل هایی با ظرفیت 2 تا 12 پیمانه را انتخاب کنید اما دقت داشته باشید که انتخاب مدل هایی با ظرفیت بالا برای خانواده های کم جمعیت حتی اگر ارزان قیمت هم باشد مقرون به صرفه نیست زیرا نه تنها بازده آن ها پایین می آید بلکه انرژی زیادی نیز مصرف می کنند.

 

تنظیمات و صفحه نمایش

امکان تنظیم زمان و درجه حرارت به شما این امکان را می دهد تا با خیال آسوده تری خانه خود را ترک بنمایید.به علاوه اینکه تایمرهای درج شده روی بدنه محصول به شما این کمک را می کند تا از مدت زمان باقی مانده از پخت مطلع شوید. به چیدمان و واضح بودن گزینه‌های تنظیم برنامه پخت دقت کنید.

  

 

 

 

قابلیت ها و امکانات

یکی دیگر از امکانات کاربردی آرام پز و پلوپزها گرمکن می باشد.با استفاده از این امکانات قادر خواهید بود تا برنامه پخت را به نحوی تنظیم کنید که بعد از اتمام برنامه،پلوپز شما تا ساعت ها بدون افت کیفیت مواد غذایی،غذا را گرم نگه دارد.قابلیت پخت انواع غذاها شامل سوپ،فرنی و پخت با هوای گرم و داغ از جمله ویژگی هایی است که نه تنها کار راه انداز خواهد بود بلکه به میزان مصرف انرژی کمتر نیز کمک خواهد کرد.