فناوری اکوبابل (Eco Bubble) چیست و چه مزایایی در ماشین لباسشویی دارد؟

499


همه ما از کف و حباب زیاد خوشمان می آید مگه نه؟!

 

حمام داخل وان، تراشیدن ریش های صورت، شستن ظرف ها، لباس ها، فرش، ماشین و … بدون وجود کف تقریبا غیر ممکن است. پس چرا این همه خاصیت کف را برای تولید ماشین های لباسشویی بگار نگیریم.

 

خوشبختانه سامسونگ با فناوری Eco Bubble این قابلبت را به ماشین های لباسشویی اش اضافه کرده است. در این مقاله اندکی راجب ویژگی و کاربرد های لباسشویی های EcoBubble سامسونگ و تفاوت آن ها با دیگر ماشین های لباسشویی صبحت می کنیم...

اکوبابل یا Eco Bubble چیست؟

 

ماشین های لباسشویی EcoBubble از یک حباب ساز جهت حل کردن سریع تر ماده شوینده با آب کمک می گیرند و با تزریق کردن هوا به این محلول، کف بسیار ضخیمی را بوجود می آورند.

 

محلول "کف حبابی" بدست آمده به نفوذ سریع تر شوینده به تار و پود البسه کمک شایسته ای می کند طوری که به گفته سامسونگ سرعت جذب تا 40 بار بیشتر از ماشین های لباسشویی معمولی افزایش می یابد.

مزایای ماشین لباسشویی EcoBubble چیست؟

 

- افزایش سرعت حل شدن ماده شوینده در آب

- نفوذ سریع تر محلول شوینده به تار و پود لباس و ارائه ی شستشویی بهتر

- کاهش زمان شستشو

- عدم نیاز به روشن شدن المنت حرارتی و فراهم کردن امکان شستشو با آب سرد

- کاهش مصرف انرژی (به گفته سامسونگ تا 70% که البته جای بحث دارد)

- حباب ها مانع اصطکاک لباس ها با یکدیگر و سطح دیگ شده و از آسیب رسیدن به آن ها جلوگیری می کنند

 

آیا ماشین های لباسشویی کف ساز سامسونگ ارزش خرید دارند؟

 

EcoBubble شاید یک فناوری انقلابی در صنعت ماشین لباسشویی نباشد، اما با منافعی که به همراه می آورد ارزش این را دارد که به عنوان یکی از گزینه های اصلی انتخاب شمرده شود.

 

قابلیت کف ساز ماشین های لباسشویی سامسونگ به نوعی هم تراز قابلیت زئولیت بوش و شستشوی بخار ال جی قرار می گیرد و می تواند به عنوان کاهش دهنده مصرف انرژی خانه ی شما، کمک خوبی باشد. به هر حال این فناوری انقدر خوب بوده است که حتی خرس ها نیز برای شستن لباس های خود از آن استفاده کنند!!

Eco Bubble سامسونگ بهتر است یا Steam ال جی؟

 

اکوبابل سامسونگ و شستشوی بخار ال جی (Steam) هر دو منافع قابل ملاحظه ای را به ارمغان می آورند.

 

ال جی از گرمای بخار جهت از بین بردن سریع تر لکه ها و جلوگیری از ایجاد چروک روی البسه استفاده می کند. همچنین با کاهش چشمگیر زمان شستشو، صرفه جویی چشمگیری در مصرف انرژی بوجود می آورد. سامسونگ نیز با حباب هایش تقریبا کاربردهای مشابهی را به ما می دهد بنابراین نمی توان دقیقا عنوان کرد کدامیک از دیگری بهتر است.

 

می توانید تصمیم قطعی خود را براساس دیگر قابلیت های ویژه ماشین های لباسشویی چون اضافه کردن لباس حین شستشو (AddWash)، موتور دایرکت درایو، AirWash، امکانات هوشمند و البته مهم تر از همه "سلیقه خود" بگیرید.

 

ماشین لباسشویی را از کجا بخریم؟

 

اگر قصد خرید ماشین لباسشویی را دارید توصیه ما به شما خرید از فروشگاه اینترنتی سندباد است.

 

در این فروشگاه می توانید از تخفیفات و پیشنهادات ویژه و بهترین قیمت ماشین لباسشویی بهرمند شوید. همچنین با رصد پیشنهادات شگفت انگیز روزانه ما می توانید شانس خرید یک ماشین لباسشویی با قیمتی استثنایی را بدست آورید.

 

 

مطالب بیشتر