تلویزیون را آنلاین بخریم یا از فروشگاه فیزیکی؟

521


تلویزیون را آنلاین بخریم یا از فروشگاه؟.. مسئله این است!

 

با جا افتادن فروشگاه های اینترنتی در چند سال اخیر اکثر افراد خرید خود را به صورت آنلاین انجام داده و کمتر کسی سراغ فروشگاه های فیزیکی می رود.

 

در فروشگاه های آنلاین امکان بررسی و مقایسه دقیق قابلیت های محصولات وجود دارد، مقایسه ای که انجام آن با تصاویر اغراق آمیز تلویزیون های روی ویترین و نگاه سنگین فروشنده ی رو اعصاب فروشگاه های فیزیکی عملا غیر ممکن است.

مزیت های خرید تلویزیون به صورت آنلاین بی شمار است.. می توانید از تخفیفات و قیمت های بهتری بهرمند شوید، انتخاب های بسیار بیشتری در دسترس داشته باشید، به صورت دقیق مشخصات و قابلیت های تلویزیون های مورد نظر خود را بررسی کنید و از همه مهمتر از نظرات دیگر خریداران محصول با خبر شوید.

 

تنها مزیت خرید از یک فروشگاه فیزیکی علاوه بر اینکه می توانید پس از خرید تلویزیون خود، بلافاصله آن را به خانه ببرید اینست که می توانید تلویزیون را با چشم خود دیده، با گوش خود صدای آن را بشنوید و کاملا آن را لمس کنید.. که خوشبختانه این موضوع هم راه حل ساده ای دارد!

 

امروزه روشی که اکثر مردم دنیا جهت خرید نه تنها تلویزیون بلکه تقریبا تمامی لوازم برقی استفاده می کنند به این صورت است که کالا را در فروشگاه های فیزیکی دید زده و در نهایت خرید خود را به صورت آنلاین انجام میدهند - یک تیر و دو نشان!

کمتر پیش می آید کسی پس از خرید از فروشگاه های فیزیکی کاملا راضی خارج شود!

 

مگر اینکه شما یک خریدار حرفه ای باشید و از تمام زیر و بم تلویزیون ها سر در بیارید به احتمال زیاد فریب فروشنده را بخورید! این فروشندگان معمولا با استفاده از ترفند هایی امکانات جانبی تلویزیون را به عنوان یک قابلیت ضروری به شما نشان می دهند طوری که در نهایت مجبور به پرداخت هزینه ای گذاف برای قابلیت هایی می شوید که هیچ نیازی به آن ها ندارید.

 

مقاله تکمیلی: فروشندگان تلویزیون چطور شما را فریب می دهند؟

 

همچنین با توجه به اینکه در فروشگاه های فیزیکی تنظیمات تلویزیون و نور پس زمینه آن ها را به صورت اغراق آمیزی بالا می برند، به همین دلیل فرق زیادی در کیفیت تصویری که در مغازه مشاهده می کنید و کیفیت تصویری که در خانه می بینید، وجود دارد.

از نظر گارانتی، شرایط بازگشت کالا و خدمات پس فروش نمی توان مزیت قابل توجهی برای هیچ یک از آن ها قائل شد.. ولی باز می توانیم اندکی برتری را به خرید آنلاین بدهیم. با توجه به اینکه فروشگاه های اینترنتی با فروش برندهای نامعتبر و جنس های تقلبی اسم خود را خراب نمی کنند و شرایط گارانتی و بازگشت کالا کاملا در آن ها مشخص است می توانید با اطمینان بیشتری خرید خود را انجام دهید.

 

 

جمع بندی

 

در نهایت قابل ذکر است که فروشگاه های فیزیکی قطعا برای افرادی که در مورد تلویزیون ها اطلاعات زیادی ندارند و با خرید آنلاین هم هنوز راحت نیستند، جایگاه شان محفوظ است.

 

ولی افرادی که با دنیای اینترنت بیگانه نیستند و با اصطلاح های صنعت تلویزیون هم آشناییت مختصری دارند بهتر است خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهند.. زیرا هم انتخاب های بسیار بیشتری در دسترس آن هاست و هم با بررسی و مقایسه مشخصات فنی محصولات و بهرمندی از نظرات دیگر خریداران محصول می توانند بهترین انتخاب را براساس شرایط خود انجام دهند.

 

به همین دلیل به اکثر خریداران توصیه می کنیم تنها برای دیدن و لمس کالا از فروشگاه های فیزیکی استفاده کنند و در نهایت به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهند.

 

 

 

تلویزیون را از کجا بخریم؟

 

اگر قصد خرید تلویزیون را دارید پیشنهاد می کنیم به فروشگاه اینترنتی سندباد مراجعه کرده و از تخفیفات و پیشنهادات ویژه و بهترین قیمت تلویزیون بهرمند شوید.

 

 

 

مطالب بیشتر

- راهنمای جامع خرید تلویزیون

- آشنایی با اصطلاحات رایج صنعت تلویزیون

- بهترین تلویزیون های 55 اینچ بازار

- بهترین تلویزیون های 49 و 50 اینچ بازار

- بهترین تلویزیون های 43 اینچ بازار