آشنایی با ماشین لباسشویی AddWash سامسونگ

272

رخت چرک ها را جمع می کنید، جیب های شان را می گردید، آن ها را داخل ماشین لباسشویی می گذارید و دستگاه را روشن می کنید!

 

صدایی بلند می شود... "مامان جورابای منم گذاشتی تو ماشین لباسشویی"... خب عملا این جورابا تا هفته بعد که رخت چرک ها دوباره جمع می شوند، شسته نخواهد شد!

 

فراموش کردن برخی لباس ها موقع پر کردن ماشین لباسشویی اتفاقی است که کم و بیش برای همه ما رخ داده است. در این هنگام یا باید ماشین لباسشویی را تخلیه کنیم یا منتظر نوبت بعدی که رخت چرک ها جمع می شوند بمانیم.

 

اما در این مواقع یک سوال است که ذهن اکثر ما را به خود مشغول می کند، چرا ماشین های لباسشویی عملکردی ندارند تا  لباس ها را حین شستشو به آن ها اضافه کرد - قابلیتی که ماشین های لباسشویی درب بالا به راحتی فراهم می کنند؟!


خوشبختانه در چند سال اخیر شرکت هایی چون سامسونگ این قابلیت را در ماشین های لباسشویی خود تعبیه کرده اند - قابلیتی که امروزه همه آن را با عنوان AddWash می شناسند.

 

فناوری AddWash به شما اجازه می دهد عملکرد ماشین لباسشویی را حین شستشو متوقف کرده و لباس هایی که فراموش کرده اید را داخل آن قرار دهید.. به همین سادگی!

 

دیگر لازم نیست منتظر پایان یافتن فرایند شستشو بمانید، ماشین لباسشویی را تخلیه کنید یا بگذارید رخت چرک های تان دوباره جمع شوند!

 

ماشین های لباسشویی AddWash سامسونگ دارای محفظه ی مخصوصی هستند که طبق ادعای این شرکت فرایند قرار دادن لباس های جا مانده را آسان و ایمن تر می کند (هرچند که طبق تست های انجام شده، درب اصلی ماشین لباسشویی نیز به راحتی از پس این کار برمی آید!)

شاید در نگاه اول اینطور به نظر برسد که هر زمان خواستید می توانید این درب مخصوص را باز کرده و لباس های خود را داخل آن قرار دهید.. ولی اینطور نیست!

 

تنها زمانی می توانید محفظه مخصوص یا درب اصلی ماشین لباسشویی را باز کنید که آیکون AddWash روی نمایشگر ماشین لباسشویی تان نشان داده شده باشد.

 

در این هنگام ابتدا باید فرایند شستشو را با زدن دکمه Start/Pause متوقف کنید، لباس های اضافه را داخل ماشین لباسشوی قرار دهید و دوباره فرایند شستشو را سر بگیرید.

علاوه بر امکان قرار دادن لباس های فراموش شده حین شستشو، این قابلیت به شما اجازه می دهد تا لباس هایی که با دست شسته اید را فقط برای فرایند آبکشی داخل دستگاه قرار دهید یا حتی نرم کننده بیشتری به ماشین لباسشویی تان اضافه کنید.

 

امروزه تقریبا تمامی مدل های رده بالای ماشین لباسشویی سامسونگ به قابلیت اضافه کردن لباس حین شستشو مجهز شده اند

 

همچنین شرکت های دیگری چون ال جی نیز در آخرین مدل های ماشین لباسشویی خود این قابلیت را گنجانده اند. برخلاف سامسونگ، ماشین لباسشویی های ال جی درب مخصوصی ندارد و با زدن دکمه Add Item امکان اضافه کردن لباس از درب اصلی را فراهم می کنند.

به هر حال با توجه به اینکه قابلیت اضافه کردن لباس حین شستشو یا همان AddWash یک قابلیت لوکس ماشین لباسشویی به شمار می رود و دستگاه های مجهز به این قابلیت با قیمت های بسیار بالایی نسبت به نمونه های معمولی عرضه می شوند، تنها زمانی خرید یک ماشین لباسشویی AddWash را در نظر بگیرید که واقعا به آن نیاز دارید.

 

 

 ماشین لباسشویی را از کجا بخریم؟

 

اگر قصد خرید ماشین لباسشویی را دارید توصیه می کنید به فروشگاه اینترنتی سندباد مراجعه کرده و از تخفیفات و پیشنهادات ویژه و بهترین قیمت ماشین لباسشویی بهرمند شوید.

 

 

 

مطالب بیشتر

- قابلیت BubbleWash ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

- آشنایی با فناوری زئولیت (Zeolite) بوش

- 10 ویژگی پیشرفته ماشین های لباسشویی امروزی

- راهنمای خرید ماشین لباسشویی