مزایا و معایب شستشوی سریع در ماشین لباسشویی

183


شستشوی سریع، همانطور که از نامش پیداست یکی از برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی است که در مدت زمان کوتاه تری نسبت به دیگر برنامه های ماشین لباسشویی، کار شستشوی لباس های شما را به اتمام می رساند.

 

در شرایط ایده آل همه می توانستیم از شستشوی سریع ماشین لباسشویی خود استفاده کنیم.. ولی حیف که این برنامه جدا از منافع و مزایای فراوانی که دارد، محدودیت هایی نیز بهمراه می آورد که استفاده از آن در برخی شرایط خاص را عملا غیر ممکن می کند.

 

در این مقاله اندکی شستشوی سریع یا Quick Wash را بررسی کرده و مزایا و معایب استفاده از آن را ذکر می کنیم...

مزایای شستشوی سریع ماشین لباسشویی

 

زمانی که عجله دارید. خب واضحه سریع یعنی زود، زود هم یعنی بلافاصله، بلافاصله هم زمانی بکار میاد که خیلی عجله دارید! شستشوی سریع هم بیشتر برای همین ساخته شده.. تا لباس های شما را خیلی سریع - بین 15 دقیقه تا 1 ساعت - تر و تمیز تحویل تون بده!

 

تازه و با طراوت کردن لباس. می خواهید بوی زائد را از لباس های خود بزدایید و آن ها را مانند روز اول شان تازه و با طراوت کنید، خوشبختانه شستشوی سریع بسیار سریع! این کار را برای تان انجام خواهد داد.

 

شستن لباس هایی که زیاد کثیف نیستند. با وجود اینکه شستشوی سریع هنگام تمیز کردن لکه های سخت حرف چندانی برای گفتن ندارد ولی به خوبی از پس لباس های کمتر کثیف شما برمی آید.

 

صرفه جویی در مصرف آب و برق. شستشوی سریع یعنی کوتاه تر شدن زمان شستشو و کوتاه تر شدن زمان شستشو یعنی صرفه جویی بیشتر در مصرف آب و برق!

 

 

 

نگهداری از ماشین لباسشویی و لباس ها. با کوتاه تر شدن زمان شستشو هم ماشین لباسشویی نفس راحتی خواهد کشید و هم لباس های شما کمتر در معرض آسیب خواهند بود.

معایب شستشوی سریع ماشین لباسشویی

 

برای پاک کردن لکه های سخت مناسب نیست. یکی از نقاط ضعف اصلی شستشوی سریع، عدم توانایی آن برای پاک کردن لکه های سخت است. با وجود اینکه همچنان می توانید لکه های ملایم را با شستشوی سریع به راحتی پاک کنید ولی شستن اقلامی چون لباس زیر، حوله یا پتو بهتر است با دیگر برنامه های ماشین لباسشویی انجام شوند.

 

نمی توان ماشین لباسشویی را کاملا پر کرد. و نقطه ضعف دوم شستشو با برنامه سریع ماشین لباسشویی عدم امکان پر کردن کامل دستگاه می باشد. با وجود اینکه ماشین های لباسشویی امروزی ظرفیت بیشتری جهت شستشو با برنامه سریع را به شما می دهند ولی همچنان نمی توان آن ها را تا خرخره پر کنید.

 

نباید از شوینده زیاد استفاده کرد. توصیه می شود برای گرفتن بهترین نتیجه از شستشوی سریع، از پودر یا مایع شوینده بیشتری استفاده کنید ولی با توجه به اینکه شستشوی سریع عملیات آبکشی را با سرعت بیشتری انجام می دهد ممکن است اندکی از باقی مانده شوینده روی لباس های شما باقی بماند. البته در این صورت همیشه می توانید از یک دور آبکشی اضافی استفاده کنید.

ماشین لباسشویی را از کجا بخریم؟

 

اگر قصد خرید ماشین لباسشویی را دارید پیشنهاد می کنیم به فروشگاه اینترنتی سندباد مراجعه کرده و از تخفیفات و پیشنهادات ویژه و بهترین قیمت ماشین لباسشویی بهرمند شوید.

 

 

 

مطالب بیشتر

- آشنایی با برنامه های ماشین لباسشویی

- غیر از لباس چه چیزی می توان در ماشین لباسشویی شست؟

- ترفند های شستن لباس در ماشین لباسشویی

- 7 روش کاهش مصرف ماشین لباسشویی

- راهنمای خرید ماشین لباسشویی