آشنایی با قابلیت Q-Rator در ماشین لباسشویی سامسونگ

234


قابلیت Q-Rator ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

 

قابلیت Q-Rator در ماشین های لباسشویی سامسونگ شامل 3 قابلیت هوشمند است که روی گوشی شما نصب شده و کار با ماشین لباسشویی را بسیار راحت تر می کند.

 

این قابلیت ها شامل تنظیم زمان اتمام کار ماشین لباسشویی (Laundry Planner)، انتخاب خودکار برنامه ماشین لباسشویی براساس نوع، رنگ و جنس لباس (Laundry Recipe) و در نهایت بهره مندی از پیام ها و نکات نگهداری ماشین لباسشویی (HomeCare Wizard) می باشد.

 

در ادامه مقاله با این امکانات بیشتر آشنا می شویم...

انتخاب زمان اتمام کار ماشین لباسشویی (Laundry Planner)

 

روشن است که قابلیت Laundry Planner به شما اجازه می دهد زمان اتمام شستشوی ماشین لباسشویی را خودتان مشخص کنید. یعنی می توانید مثلا ساعتی مانند 5 بعد از ظهر را از طریق اپلیکیشن گوشی خود انتخاب کرده و ماشین لباسشویی دقیقا در همان ساعت لباس های شما را شسته شده تحویل تان می دهد.

 

این قابلیت زمانی به کارتان می آید که بخواهید بعد از اتمام کار ماشین لباسشویی بلافاصله لباس ها را از آن خارج کرده و از ماندن طولانی مدت آن ها در مخزن ماشین لباسشویی جلوگیری کنید.

انتخاب برنامه براساس نوع، رنگ و میزان کثیفی لباس (Laundry Recipe)

 

همانطور که مواد غذایی مختلف، دستورالعمل پخت مخصوصی دارند، لباس های شما نیز می توانند دستورالعمل های شستشوی مخصوص به خود را داشته باشند!

 

قابلیت Laundry Recipe به شما اجازه می دهد اطلاعات مختلفی همچون نوع، جنس، رنگ و میزان کثیفی لباس های تان را در اپلیکیشن گوشی خود وارد کرده تا ماشین لباسشویی براساس این اطلاعات بهترین برنامه شستشو را برای لباس های شما انتخاب کند.

نکات نگهداری و استفاده از ماشین لباسشویی (HomeCare Wizard)

 

اگر می خواهید ماشین لباسشویی تان سال های سال برای شما کار کند و همواره در آماده ترین فرم و شکل خود باشد، می توانید از قابلیت HomeCare Wizard ماشین لباسشویی سامسونگ به نحو احسن استفاده کنید.

 

این قابلیت به صورت مرتب ماشین لباسشویی شما را رصد کرده و پیام ها و اطلاعات مفیدی را در مورد نحوه عملکرد آن در اختیار شما می گذارد. همچنین اگر ماشین لباسشویی تان با مشکلی روبرو شود، با استفاده از این قابلیت به راحتی می توانید مشکل را پیدا کرده و آن را برطرف کنید.

 

با استفاده از HomeCare Wizard همواره خیال تان از بابت عملکرد درست و بهینه ماشین لباسشویی راحت خواهد بود.

ماشین لباسشویی را از کجا بخریم؟

 

اگر قصد خرید ماشین لباسشویی را دارید پیشنهاد می کنیم به فروشگاه اینترنتی سندباد مراجعه کرده و از تخفیفات و پیشنهادات ویژه و بهترین قیمت ماشین لباسشویی بهرمند شوید.

 

 

مطالب بیشتر

قابلیت عیب یابی هوشمند (Smart Diagnosis) چیست؟

مزایا و معایب شستشوی سریع در ماشین لباسشویی

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

آشنایی با ماشین لباسشویی Addwash سامسونگ