بهترین هدایای روز ولینتاین برای خانم ها

257


روز ولنتاین یا روز عشاق در چهاردهم فوریه (همین فردا) برگذار می شود. اگر هنوز برای عشق زندگی تان هدیه ای تهیه نکرده اید در زیر تعدادی از بهترین هدایای روز ولنتاین مناسب خانم ها را برای شما گردآورده ایم.

 

 

عروسک عود خرس مخملی

خرس های تدی همواره یکی از بهترین هدیه های روز ولنتاین بوده و هستند!

 

شاید عجیب باشد ولی دختر ها خیلی از این خرس های بزرگ و مخملی خوششان می آید. با دادن چنین هدیه ی غافل گیر کننده ای به نامزد و عشق زندگی تان می توانید مطمئن باشید که همیشه در قلب او باقی خواهید ماند.

 

 

خرید عروسک عود مدل خرس مخملی (فروش ویژه روز ولنتاین)

 

 

کیف پول چرم زنانه

کیف پول نیز در کنار عروسک همواره به عنوان یکی از متداول ترین انتخاب های روز ولنتاین به شمار می رود.

 

کیف پول چرم معرفی شده از برند فاخر در چند سال اخیر به یکی از پرفروش ترین محصولات کیف پول چرم زنانه تبدیل شده است. این کیف پول از ظاهری ساده و بسیار شیکی بهرمند است و به خوبی سلایق مختلف را پوشش می دهد. این کیف پول در سه رنگ قرمز، قهوه ای و قهوه ای روشن قابل تهیه است.

 

خرید کیف پول چرم زنانه برند فاخر (فروش ویژه روز ولنتاین)

 

 

فر کننده موی رمینگتون

از بین محصولات آرایشی، قطعا فر کننده ی مو یکی از اصلی ترین کاندیدا برای هدیه ی روز ولنتاین است.

 

فر کننده ی موی رمینگتون علاوه بر اینکه نام برند بزرگی را با خود یدک می کشد می تواند به خوبی تمام نیاز های عشق زندگی شما به یک فر کننده مو را برطرف کرده و تا سال های سال یاد شما را در ذهن او باقی نگه دارد.

 

خرید فر کننده ی مو رمینگتون (فروش ویژه روز ولنتاین)

 

 

سشوار رمینگتون

یکی دیگر از لوازم آرایشی بهداشتی که می تواند نیاز های نامزد شما به یک سشوار حرفه ای را به خوبی برطرف کند.

 

خرید سشوار حرفه ای رمینگتون (فروش ویژه روز ولنتاین)

 

 

ساعت تمام چوبی لوکس

لوازم دکوری همچون ساعت یکی از هوشمندانه ترین انتخاب ها برای روز ولنتاین به شمار می روند. ساعت ها در اتاق عشق شما جا خوش کرده و همواره یادتان را در خاطر او زنده می کنند.

 

در این میان هرچه انتخاب شما خاص تر باشد قطعا می تواند تاثیر بیشتری بر وی داشته باشد. ساعت تمام چوبی معرفی شده با رنگ قهوه ای و طراحی فوق العاده لوکس خود می تواند این هدف را برای شما محقق کند.

 

خرید ساعت چوبی لاکچری (فروش ویژه روز ولنتاین)

 

 

 

ریمل حجم دهنده

شاید لوازم آرایشی چون ریمل، کرم پودر و غیره بهترین انتخاب برای روز ولنتاین نباشند ولی با توجه به اینکه دختران همواره با چنین لوازمی سروکار دارند می توانید با هزینه ای نه چندان زیاد یک هدیه ی مناسب را برای آن ها تهیه کنید.

 

خرید ریمل حجم دهنده مدل Punk (فروش ویژه ولنتاین)

 

 

کرم پودر

 

 

اگر عشق شما با قهوه و اسپرسو میونه ی خوبی دارد، قطعا خرید یکی از متعلقات قهوه خوری همچون فنجان اسپرسو می توان گزینه ی خوبی برایتان باشد.

 

ست دو عددی شات اسپرسو خوری نسپرسو مدل Pixie با طرح خاص و زیبای خود می تواند خاطرات به یاد ماندنی برای شما و عشق زندگی تان به وجود آورد.

 

خرید فنجان نسپرسو (فروش ویژه ولنتاین)

 

 

 

دیگر گزینه های مناسب هدیه ولنتاین

- ساعت مچی

- زیورآلات

- کتاب

- لباس

- گلدان و گل

- شکلات

- ماگ

- و غیره