با تترا ماشین ظرفشویی همراه آشنا شوید

204


وقتی صحبت از ماشین ظرفشویی می شود تقریبا همه ما یاد جعبه های بزرگ سفید رنگی می افتیم که کوچک ترین ظرافتی در آن ها دیده نمی شود.

 

اگر نتوانید ماشین ظرفشویی را با دکوراسیون آشپزخانه خود هماهنگ کرده یا آن را داخل کابینت یا گوشه کناری مخفی کنید، این دستگاه می تواند به شدت دکوراسیون آشپزخانه شما را بهم بریزد.

 

در این مقاله می خواهیم شما را با تترا (Tetra) آشنا کنیم - برنده نمایشگاه لوازم خانگی CES 2019 - ماشین ظرفشویی ای که با هر ماشین ظرفشویی که تا به حال دیده اید متفاوت است و در عرض ١٠ دقیقه می تواند ظرف های شما را شسته و آماده تحویل تان دهد.

ماشین ظرفشویی تترا از طراحی فوق العاده لوکس و زیبایی بهرمند است و با بدنه ی فلزی و محفظه ی شیشه ای اش قطعا وسیله ای نیست که بخواهید مانند اکثر ماشین های ظرفشویی از نظر ها مخفی کنید.

 

برای کار با تترا تنها به ٣ چیز نیاز خواهید داشت: ١. منبع برق ٢. دو لیتر آب ٣. اپلیکیشن موبایل

 

نه به منبع آبی نیاز است و نه به لوله کشی فاضلاب.. فقط کافی است دستگاه را به پریز برق متصل کرده، حدودا دو لیتر آب درون آن بریزید (در مقایسه با ٢٢ لیتر آب مورد نیاز ماشین های ظرفشویی معمولی) و با اپلیکیشن موبایل آن را کنترل کنید. پس از گذشت ١٠ دقیقه (در مقایسه با ١ ساعت اکثر ماشین های ظرفشویی)، این دستگاه ظرف های شما را تحویل می دهد.

شاید در ابتدا به نظر برسد که این ماشین ظرفشویی با اندازه کوچک اش نمی تواند از پس شستن تعداد زیاد ظروف بربیاید ولی با توجه به اینکه نیاز شستشوی اکثر خانواده ها تنها خلاصه به شستن تعدادی بشقاب و کاسه و لیوان و قاشق و چنگال می شود، تترا نسبت به سایر ماشین های ظرفشویی از برتری محسوسی برخوردار است.

 

تترا فضای کافی برای شستن دو سری ظروف غذاخوری کامل (شامل بشقاب، کاسه، لیوان و قاشق چنگال)، ١٠ بشقاب یا ١٢ لیوان را برای شما فراهم می کند. علاوه بر ظروف غذاخوری، با تکنولوژی پیشرفته تنظیم دمای این دستگاه می توانید از آن برای تمیز کردن بطری بچه، شستشوی ظروف نگهدارنده پلاستیکی، تمیز کردن میوه جات و ... استفاده کنید.

تترا قرار است با قیمتی حدود ٣٠٠ دلار در آینده ای نه چندان دور در دسترس عموم قرار گیرد. در حال حاضر نیز هایپ زیادی برای خرید این دستگاه نوآورانه در بسیاری از مردم ایجاد شده است. قطعا تترا علاوه بر اینکه تاثیر به سزایی در زیبایی و دکوراسیون آشپزخانه شما می گذارد می تواند به خوبی از پس شستن ظروف روزمره شما نیز برآمده و هزینه های برق و آب شما را تا حد زیادی کاهش دهد.

 

 

 

مطالب بیشتر

- 10 روش کاهش مصرف ماشین ظرفشویی

- 6 برنامه پرکاربرد ماشین ظرفشویی

- چگونه ماشین ظرفشویی را تمیز کنیم؟

- چرا بهتر است به جای ماشین ظرفشویی از شستشوی دستی استفاده کنیم؟