جلوه بی نظیر ساعت های چوبی

239


در دهه های اخیر توسعه زندگی شهرنشینی و متعاقب با آن افزایش نرخ آپارتمان نشینی،رابطه انسان را با طبیعت و المان های طبیعی کمرنگ نموده است.

 

لذا گروه تولیدی ما بر آن بوده است که با استفاده از متریال های طبیعی موجبات آشتی شهر و شهرنشینان را با طبیعت فراهم سازد و روح و هویت دوباره به فضاهای خانگی و زندگی شهری ببخشد.

 

در این میان همواره چوب به علت داشتن خواص فیزیکی،حفظ زیبایی و جلوه همیشگی به عنوان متریالی همیشگی،تجدیدپذیر و سازگار با محیط زیست در پدید آوردن فضایی مطبوع و موثر بر سلامت روح و جسم مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

 

فرانک لوید یکی از برجسته ترین معماران و طراحان داخلی کشور آمریکا در مورد چوب می گوید : چوب یکی از صمیمانه ترین و انسانی ترین مصالح است.آدمی عاشق پیوستن با آن است،دوست دارد آن را لمس کند و مشاهده آن حس خوبی به فرد می بخشد.

 

استفاده از وسایل خانگی چوبی به دلیل نقش و نگارهای متنوع،گرما و زیبایی دوچندان آن رو به فزونی است.در واقع در زندگی های امروزی هیچ خانه ای را نمی توان تصور کرد که در آن از چوب و وسایل چوبی استفاده نشده باشد.چوب از جمله موادی در طبیعت است که در درازای زندگی بشر به طور فراوان و گسترده در دسترس او قرار داشته است.از این رو نقش قابل توجهی در زندگی انسان ها داشته است.

 

ساعت های دیواری در حال حاضر یکی از اساسی و بنیادی ترین وسایل دکوری در منزل و محل کار می باشد.ساعت های عرضه شده به بازار به طور کلی دارای طرح و سبک های گوناگونی نظیر مدرن،فانتزی و سنتی هستند.

 

 

 

ساعت های NB در دو گروه سنتی و مدرن طراحی شده اند که کاملا از جنس بهترین چوب های وارداتی تهیه و تولید شده اند.ما با به کارگیری زبردست ترین طراحان برانیم تا نقشی زیبا و دلنشین در خانه های شما به ارمغان آوریم و امیدواریم با بکارگیری خلاقیت و نوآوری در تولید محصولاتی مناسب در کسب رضایت مشتری محترم در این امر خطیر پیروز و سربلند گردیم.

 

 برای مشاهده و خرید ساعت های چوبی اینجا کلیک کنید