بدون آرایش، زیبا باشید

328


اگر می خواهید بدون آرایش زیبا شوید کافی است 3 ترفند زیر را بدانید. با این ترفندها بدون آرایش زیبا می شوید:

1 - پر پشت کردن ابروها :
یکی از مهم ترین مواردی که در زیبایی شما نقش دارد ابروهای شماست بنابراین حتما باید ابروهایتان پر باشد و اجازه ندهید عوامل محیطی و یا دیگر عوامل تاثیر گذار مثل استرس باعث ریزش ابروهای شما و خالی شدن ابروها شود و سعی کنید از سرم های تغذیه کننده ی ابروها یا دیگر داروهای تاثیر گذار برای پرپشتی ابروها استفاده کنید. البته می توانید از متخصصین نیز راهنمایی بگیرید. پرپشت کردن ابروها باعث جوان تر و زیباتر به نظر رسیدن شما خواهد شد.

2- نرم کردن لب ها :
لب های خشک و پر از خطوط ریز و درشت باعث مسن تر و زشت دیده شدن انسان می شود، بنابراین به کمک ویتامینه های لب یا بوم ها و رول های مرطوب کننده ی لب ها که در داروخانه ها یافت می شود سعی کنید لب هایتان را نرم و صاف نگه دارید. بویژه در فصل گرما، زیرا این کار باعث زیبایی شما خواهد شد.

3 - بهبود بخشیدن به پوست :
تاثیر گذارترین مورد در زیبایی صورت پوست می باشد حتما رسیدگی کردن به پوستتان را فراموش نکنید و هرگز با پوست آرایش شده نخوابید، زیرا این کار باعث پیری و زشت شدن پوستتان خواهد شد.بنابراین اسکراپ های پاک کننده و مرطوب کننده ها را فراموش نکنید

4-پوست میوه:از خواص میوه ها غافل نشوید، هر میوه ای که می خورید پوست آنها را روی پوست خود بگذارید.با این کار شادابی پوست تان را در مدت کوتاهی حس می کنید.

 

 فروشگاه آنلاین لوازم خانگی سندباد با در نظر گرفتن خواسته ها و نیازهای شما عزیزان مجموعه ای از لوازم خانگی را برای شما فراهم کرده است