چگونگی خرید جهیزیه

فیلتر بر اساس رنگ

  بیشتر ▼

  فیلتر بر اساس برند

   بیشتر ▼
   مرتب سازی بر اساس

     برخی بر این باورند که اگر پول خرید جهیزیه را داشته باشند، همه ی مشکلات آنها برای خرید جهیزیه حل می شود و در واقع پول در اینجا راهگشای مشکلات آنهاست. ولی بعضی دیگر مبالغ هنگفتی هم هزینه می کنند و از نظر مالی هیچ مشکلی ندارند ولی بعد از خرید جهیزیه پشیمان هستند که ای کاش لوازم دیگری خریده بودند یا در خرید جهیزیه با افراد با تجربه در این زمینه مشورت می کردند. مشکلاتی که برای خرید جهیزیه وجود دارد را می توان به چند قسمت تقسیم کرد که شامل:
     مراکز خرید و بازارها در یک مکان متمرکز نیستند و برای خرید هر بخش از لوازم خانگی باید از این سر شهر تا آن سر شهر را بگردیم تا وسیله ی مورد نظر خود را خریداری کنیم.
     برخی فروشگاه ها و مراکز خرید برندهای اصلی را ارائه نمی دهند و بعضاً همان برند را با ساخت یک کشور دیگر و قیمت ارزان ترعرضه می کنند که کیفیت برند اصلی را دارا نمی باشد.
     بعضی از دختر خانم های جوان علاقمند به ست کردن رنگ، طرح و برند لوازم خانگی و آشپزخانه خود هستند، به همین منظور نمی توانند تمام لوازم خانگی را از یک فروشگاه خریداری نمایند، به همین دلیل باید به نمایندگی های محصولات مراجعه کنند.
     به دلیل نظارت نداشن بر قیمت برخی از محصولات، قیمت های ثابتی در بازار موجود نیست و نوسان قیمت در مراکز خرید به چشم می خورد.
     بعد از خرید لوازم خانگی و آشپزخانه نیز مشکلاتی مبنی بر انتقال لوازم به منزل را جهت هزینه های باربری در پیش رو خواهید داشت.
     ما در فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی و آشپزخانه سندباد رفاه حال شما نوعروسان و دختران جوان را در نظر گرفته ایم و تدابیر مختلفی را جهت تهیه جهیزیه برای شما اندیشیده ایم. در این زمینه پکیج های خاصی را تحت لوازم پلاستیکی و سرویس های آشپزخانه برای جهیزیه تهیه کرده ایم که همه ی آنها از برندهای معتبر و طرح های مدرن گردآوری شده اند. لوازم خانگی برقی را به دو بخش تقسیم کرده ایم و در بخش لوازم خانگی بزرگ خانه همچون: یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز و ... را در رنگ های سیلور و سفید و در برندهای معتبر گردآوری کرده ایم و در بخش لوازم خانگی کوچک و آشپزخانه همچون: آبمیوه گیری، آسیاب، مخلوط کن، پلوپز و ... را در برندها و قیمت های مختلف ارائه داده ایم. دکوراسیون و زیبایی منزل شما که یکی از تخصص های ماست که انواع آباژور، لوازم تزیینی و تندیس را برای زیبایی منزل شما پیشنهاد می کنیم. شما می توانید ضمن مشاوره با کارشناسان ما بودجه ی پیشنهادی و لیست لوازم مدنظر خود را مطرح کنید و از این پس سایر مراحل را به ما بسپارید تا در اسرع وقت جهیزیه ی کامل خود را درب منزل تحویل بگیرید.

     آموزش غول چراغ جادو