انتخاب جهیزیه

فیلتر بر اساس رنگ

  بیشتر ▼

  فیلتر بر اساس برند

   بیشتر ▼
   مرتب سازی بر اساس

     خرید جهیزیه جذاب ترین و پر استرس ترین بخش از زندگی هر دختر جوان و نوعروسی قبل از ازدواج است. همه نوعروسان دوست دارند زندگی رویایی خود را به زیباترین شکل در خانه ای آغاز کنند که دارای لوازم خانگی و آشپزخانه ای مدرن باشد. خرید جهیزیه باید طبق یک برنامه ریزی منسجم و مرحله به مرحله طی شود به طوریکه وسیله ای فراموش نشود و در عین حال جهیزیه ای کامل، زیبا، مدرن و با قیمت مناسب تهیه شود.
     مرحله اول: تهیه ی لیستی از وسایلی که باید خریداری شود، برخی بر این باورند که نیازی به تهیه لیست نیست! ولی به دلیل اینکه تعداد لوازم مورد نیاز بسیار زیاد هستند و برخی لوازم، غیرضروری به نظر می رسند، ما به شما توصیه می کنیم حتما لیست برای خرید جهیزیه تهیه نمایید تا بر طبق نیاز خود و اولویت بندی خرید جهیزیه را انجام دهید.
     مرحله دوم: بودجه و هزینه ای را که برای خرید جهیزیه مدنظر دارید را مشخص کنید. توان مالی شما در هر حدی که باشد تا اندازه ای مسیر درست برای خرید جهیزیه را به شما نشان می دهد.
     مرحله سوم: وقتی بودجه ی خود را مشخص کردید می توانید بر طبق هزینه ی مورد نظر خود اولویت بندی روی خرید داشته باشید. اگر بودجه ی کمتری را در نظر گرفته اید می توانید از خرید لوازم غیر ضروری که تا سالها بعد از ازدواج هم مورد استفاده قرار نمی گیرند خودداری نمایید.
     مرحله چهارم: بازه ی زمانی خرید بسیار مهم است. برخی دوره ی نامزدی کوتاهتری دارند و باید با سرعت بیشتری جهیزیه خود را خریداری نمایند و برخی زمانی طولانی تری پیش رو دارند. سعی کنید با آرامش خرید جهیزیه را انجام دهید و در این امر اصلا دچار استرس نشوید.

     اگر به فروشگاه ها و بازارهای خرید لوازم خانگی و آشپزخانه مراجعه کرده باشید، حتما خانم های جوانی را می بینید که به دلیل عدم تجربه در خرید جهیزیه نمی دانند چطور لوازم جهیزیه ی خود را خریداری کنند. البته تا اندازه ای هم باید به آنها حق بدهیم، لوازم آشپزخانه دنیای بی کرانه ای دارد که شامل وسایل متعدد و متنوعی است. امروزه هم که با پیشرفت تکنولوژی، مدل های متنوعی از هر کالا عرضه شده، انتخاب و خرید مشکل تر به نظر می رسد. برخی در بازارهای خرید جذب ظاهر زیبای محصولات می شوند و به کیفیت آنها اصلا توجه نمی کنند، برخی دیگر به قیمت محصولات توجهی ندارند و تحت تاثیر فروشندگان چرب زبان قرار می گیرند و کالاهای بی کیفیت و برندهای غیر معتبر را با قیمت های گزاف خریداری می کنند.
     ما در فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی و آشپزخانه سندباد شما را در انتخاب خرید جهیزیه راهنمایی می کنیم، بودجه ی شما را در نظر می گیریم، محصولات با کیفیت همراه با قیمت های مناسب را به شما معرفی می کنیم و به هیچ وجه اجازه نمی دهیم که شما اولین روزهای زندگی مشترک خود را با لوازمی بی کیفیت آغاز نمایید.
     اگر جزو خانم هایی هستید که:
     ظاهر و شیک بودن لوازم خانگی و آشپزخانه برای شما مهم است،
     فرصت محدودی در اختیار دارید و باید طی یکماه آینده جهیزیه خود را آماده کنید،
     به برند لوازم خانگی توجه ویژه دارید و می خواهید همه ی لوازم خانگی شما دقیقا با یک برند خاص تهیه شوند،
     رنگ بندی، دکوراسیون و تناسب لوازم خانگی و آشپزخانه را مدنظر قرار دارید،
     از توان مالی کمی برخوردار هستید، و نگران هزینه های جهیزیه ی خود هستید،
     خانه ی شما متراژ کمی دارد و نمی دانید چه لوازمی متناسب با خانه ی شماست،
     از کارشناسان سندباد در بخش پشتیبانی کمک بگیرید تا شما را در انتخاب یک جهیزیه ی زیبا و مدرن راهنمایی کنند. ما قدم به قدم همراه شما هستیم تا بهترین لوازم خانگی و آشپزخانه را برای زندگی مشترک خود تهیه نمایید.

     آموزش غول چراغ جادو