چیدمان جهیزیه

فیلتر بر اساس رنگ

  بیشتر ▼

  فیلتر بر اساس برند

   بیشتر ▼
   مرتب سازی بر اساس

     خرید جهیزیه از یک سو و چیدمان جهیزیه عروس از سوی دیگر همیشه دغدغه ی عروس خانم و خانواده ی او بوده است. بخصوص اگر عروس و داماد با کلی مشکلات خانه ی کوچکی را برای خود خریده یا اجاره کرده باشند مشکل دو چندان می شود زیرا علاوه بر استرس و اضطراب برگزاری مراسم عروسی باید از جهت چیدمان و دکوراسیون منزل خود نگران باشند. ما در فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی و آشپزخانه سندباد در بخش چیدمان جهیزیه عروس به چند مورد از نکاتی که جهت چیدمان جهیزیه عروس لازم است رعایت شود، اشاره می کنیم:
     مهمترین نکته ای که باید به آن توجه نمایید، انتخاب و خرید صحیح لوازم خانگی و آشپزخانه است که باید با متراژ خانه ی شما  تناسب داشته باشد.
     اگر فضای آشپزخانه ی شما محدود است نیازی نیست از ماشین ظرفشویی مبله استفاده کنید، شما می توانید ماشین ظرفشویی رومیزی خریداری نمایید. زیرا هم تعداد نفرات شما در آغاز زندگی دو نفر است و هم ماشین ظرفشویی رومیزی فضای کمی را اشغال می کند. در مورد یخچال و فریزر و ماشین لباسشویی هم این مورد صدق می کند. می توانید به جای خرید یخچال ساید بای ساید، یخچال بالا و پایین خریداری نمایید. در مورد خرید ماشین لباسشویی هم برای اول زندگی مشترک نیازی نیست ماشین لباسشویی با ظرفیت 12 و 15 کیلویی خریداری نمایید! برخی افراد لوازم برقی آشپزخانه را جداگانه خریداری می کنند، آبمیوه گیری، آسیاب، مخلوط کن، خردکن و ... فضای زیادی را در آشپزخانه اشغال می کنند. شما می توانید از یک وسیله ی چند کاره استفاده کنید، که کیفیت بالایی داشته باشد و چند عمل را همزمان انجام دهد. از چیدن لوازم برقی آشپزخانه روی کابینت ها تا حد امکان پرهیز کنید چون موجب شلوغ شدن و کوچکتر نشان دادن فضای خانه ی شما می شود.
     تناسب رنگ تاثیر بسزایی در چیدمان جهیزیه دارد. اگر آشپزخانه ی شما باز(Open) است، سعی کنید تناسب رنگ را بین وسایل آشپزخانه و اتاق پذیرایی رعایت کنید و از رنگ های متضاد که باعث بی نظمی ذهنی می شود خودداری نمایید.
     از فضاهایی که بی استفاده در خانه هستند، نهایت استفاده را داشته باشید! اگر راهروی جلوی آشپزخانه ی شما پهن است نیازی نیست میزناهارخوری را در آشپزخانه قرار دهید، شما می توانید میزناهارخوری را در این راهرو قرار دهید و از فضا استفاده ی بهینه نمایید.
     از آباژور، وسایل دکوری خانه، مجسمه، قاب عکس و ... به طور صحیح استفاده نمایید. استفاده ی بیش از حد از وسائل دکور و زیبایی موجب شلوغ شدن و محدود شدن فضا می شود ولی استفاده ی صحیح از وسایل دکوری باعث زیبایی خانه ی شما می شود.
     اگر در وسط سالن منزل شما ستون وجود دارد می توانید آن را به درستی تزیین نمایید تا جلوه ی خاصی را به منزل شما ببخشد.
     از تراس های کوچک آپارتمان ها نیز غافل نشوید و برای زیبایی در داخل تراس ها هم می توانید از گلدان های طبیعی یا مصنوعی کوچک و تزیینی استفاده نمایید.
     در سرویس بهداشتی و حمام از ست های سرویس بهداشتی و حمام که دارای طرح های مدرن و رنگ های ملایم هستند استفاده نمایید.
     تناسب رنگ مبلمان، فرش و پرده ای که در اتاق پذیرایی قرار گرفته اند را فراموش نکنید.
     شما می توانید برای ایده گرفتن و راهنمایی جهت چیدمان و دکوراسیون منزل خود از کارشناسان فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی و آشپزخانه سندباد در بخش وسائل دکور و زیبایی کمک بگیرید تا زندگی مشترک خود را در خانه ای رویایی، زیبا و مدرن آغاز نمایید.

     آموزش غول چراغ جادو